Feng Shui ile Hayat Atölyesi

Feng Shui ile Hayat Atölyesi
Evlerde Feng Shui Kullanımı

Kökleri Antik Çin’e dayanan, 5000 yıllık bir felsefe olan Feng Shui ile yaşam alanlarınızda küçük değişiklikler yaparak, büyük değişimlere tanık olun.

Aksilikler, şanssızlıklar yakanızı bırakmıyorsa,
İş yaşamında başarısızlık söz konusuysa,
Gündeminizde sürekli sağlık sorunları varsa,
Başlattığınız iş ve projeler netleşmiyor, sonuçlanmıyorsa,
Etrafınızda size köstek olan kişi sayısı fazlaysa,
Evliliğiniz ve ilişkinizde sorunlar varsa Feng Shui uzmanlarının deyimiyle “hasta” bir mekânda yaşıyorsunuz demektir! Bu sorunlu alanların, bazen ilaveler yapılarak düzenlenmesi, bazen de derin bir temizliğe girişerek düzeltilmesiyle, yaşamınızda “şansla dans etmeye” yeniden başlayacaksınız.

 

Eğitimin İçeriği:

EVLERDE FENG SHUI KULLANIMI

Maddi şans, birikim yapabilmek, yeni iş fırsatları için,
Sağlık, sosyal yaşam canlılığı için,
Yaratıcılığı geliştirmek,
Kariyer fırsatları ve hızlı ilerleme,
Kişisel gelişim,
Evlilik ve ortaklıkları korumak, evlilik şansı için,
Çocuk sahibi olabilmek için, aile bağlarının kuvvetlenmesi, çocukların gelişimi ve ebeveynlerle uyumları için,
Çocuk odalarında öğrenim başarısı, sağlığı, anne baba ve kardeşlerle ile uyumu için (oda düzeni, kullanılan mobilyalar, çalışma masasının yerleşimi…)
Bekarlar için aşk hayatının canlanması (ilişkiler ve evlilik)


Saat: 19.30-21.30

Katılım ücretsizdir.

Eğitmen: Zeynep Akçay

Dünyaca ünlü Malezya merkezli Master Academy’den eğitim alan Zeynep Akçay, ev, ofis, bina ve AVM düzenlemeleri gibi hizmetleri bulunan Feng Shui Akademisi’nin kurucusudur.

Bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri sunan, kişileri ve kurumları istedikleri hedefe Feng Shui yöntemleriyle ulaştıran Zeynep Akçay, “Online Feng Shui” uygulamasını Türkiye’ye getiren ilk uzman olma özelliğini taşıyor.

Kariyer, aşk – evlilik, zenginlik gibi birçok konuda yüzlerce kişiye danışmanlık hizmeti veren Zeynep Akçay, ev – ofis, bina, arazi seçimi, düzenlemesi hizmetleri veriyor. Feng Shui kitabının da yazarı olan Zeynep Akçay, hayatınızdaki, işinizdeki, evinizdeki olumsuz yanların sebeplerini açıklayan ve en önemlisi nasıl başa çıkacağınızı gösteren Feng Shui öğretisi ile yaşamınızın tüm alanlarında yol gösteriyor.

Online ödeme  için tıklayınız.