BAĞIŞÇI OLUN

Boğaziçi Değerler Burs Fonu ile Boğaziçili Öğrencilerin Hayatlarına Dokunalım

Camia olarak önceliğimizin her zaman üniversitemiz kültürünü ve değerlerini korumak olduğu bilinciyle burs programımızı “Boğaziçi Değerler Bursları” olarak isimlendirdik. Boğaziçi Değerler Bursları ile öğrencilerimize ekonomik katkı sağlamayı, okulumuzun temel taşlarından biri olan kulüplerimizde aktif çalışmaya teşvik etmeyi ve aynı zamanda okulumuz kültürünün korunması, gelişimi ve değerlerinin yaşatılmasını hedefliyoruz.

Bir zamanlar sıralarında oturduğumuz, çimlerinde güneşlendiğimiz, manzarasında sonsuz sohbetlere daldığımız üniversitemizin öğrencileri eğitimlerini eşit şartlarda sürdürebilmek için desteklerinizi bekliyor. BÜMED Burs Havuzuna bağış yaparak Boğaziçi Üniversitesi lisans öğrencilerine burs verilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesi değerlerine ve geleceğin mimarlarına gönülden bağlı olan herkesi bağışçı olmaya davet ediyoruz. Her birlikte eğitimde umut olalım.

BÜMED Burs Fonu Destek Hesabı

Hesap Adı: Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği

Banka: T. İş Bankası, Bebek Şubesi

IBAN: TR35 0006 4000 0011 0920 4273 35

Kişi ya da kurum adına özel burs fonu oluşturarak belirlediğiniz sayıdaki öğrencinin burs almasını sağlayabilirsiniz. Özel burs fonu kurmak için lütfen Aydınlatma ve Açık Rıza Metni ile Burs Bağış Protokolünü imzalayarak burs@bumed.org.tr adresine iletiniz.

Tüm soru ve görüşleriniz için bize ulaşın.

burs@bumed.org.tr 0212 359 58 00