Buz Pateni ve Buz Hokeyi

Çocuğunuz Buzun Büyülü Dünyasına Boğaziçi Mezunlarıyla Adım Atsın: Buz Pateni ve Buz Hokeyi Programları Sizi Bekliyor!

BÜMED, çocuklarınızı %15 özel üye indirimiyle Boğaziçi mezunlarından buz pateni ve buz hokeyi öğrenmeye davet ediyor!

4-16 yaş arası çocuklarınız için BÜMED – İstanbul Paten Sporları iş birliği ile milli sporcular tarafından incelikle tasarlanan bu eğitim programıyla buzun büyülü dünyası çocuklarınızı bekliyor.

Boğaziçi Üniversitesi mezunları Dr. Merve Tunalı ve Dr. Mehmet Meriç Tunalı’nın liderliğinde 2016 yılında kurulan İstanbul Paten Sporları Kulübü; artistik buz pateni, senkronize buz pateni, buz hokeyi ve tekerlekli paten eğitimleri sunuyor. İstanbul Paten Sporları Kulübü, milli sporculardan oluşan güçlü eğitmen kadrosu ve uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanmış, başlangıçtan ileri seviyeye kadar olan eğitim içerikleriyle öne çıkıyor.

Serinleten, spor ve eğlence dolu bir kamp!

6-15 yaş arası çocuklarımızı buz pateni yaz kampımıza bekliyoruz! Bu yaz, çocuklarınızın eğlenirken öğreneceği birbirinden keyifli aktivitelerle dolu bir buz pateni kampı programı hazırladık. Buz pateninin yanı sıra, dans, jimnastik, tekerlekli paten ve “sports discussion with native speakers” seçenekleriyle dolu olan kampımız, 6-15 yaş arası çocuklar için tasarlandı. Başlangıç seviyesinde buz pateni dersleri de kampımızda yer alacak, böylece herkes bu harika sporu öğrenme şansı bulacak. Kampımız sadece eğlence odaklı değil, aynı zamanda çocukların hobi edinmeleri ya da sporculuk kariyerlerine adım atmaları için de bir fırsat sunuyor. Ayrıca, 8-13 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan kampımızda milli sporcular, milli antrenörler ve akademisyen antrenörler de yer alacaklar. Detaylı bilgi ve kayıt için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size ve çocuklarınıza unutulmaz bir yaz deneyimi yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Sadece eğlence değil aynı zamanda sağlıklı bir beden, gelişmiş el-göz koordinasyonu, denge yeteneği, düşünme becerisi ve özgüven kazanımı sağlayan buz ve paten sporları çocuğunuza rengarenk bir dünyanın kapılarını açacak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN:  0543 844 75 11

www.istanbulpatensporlari.com

*Kapasite sınırlı olduğu için kontenjan dolduğunda kayıtlar kapanacaktır.

**Yurtdışında ve Türkiye’de milli takımlarda sporcu ve antrenör olarak görev yapmış, ve Uluslararası Buz Hokeyi Federasyonu sürdürülebilirlik komitesine uzman olarak seçilen ve Türkiye’nin bu alanda ilk defa temsilini üstlenen Merve Tunalı teknik liderliğindeki kulübün, tüm eğitim programları 2016 yılından bu yana Mehmet Meriç Tunalı’nın öncülüğünde yürütülmekte olup, Türkiye’de 4 paten branşında birden aktif olan ve Uluslararası Buz Hokeyi Federasyonu WGIHW ve Uluslararası Buz Pateni Birliği WID etkinliklerinde aynı anda inisiyatif alan tek kulüptür.