Niçin Üye Olmalısınız?

Mezunlar Derneği olarak en büyük amacımız mezunlarımızın üniversite ile olan bağlarını güçlendirmek ve artan rekabet karşısında üniversitemize maddi manevi destek verebilmektir.

BÜMED üyelerine dönük birçok çalışma yapmakta ve hayatlarına katma değer katacak hizmetler sunmaktadır. Bunların başında üyelerimizin satın alma gücünü organize eden POWERBUY sistemi gelmektedir. Bu sistem dahilinde evden otomobile sigortadan eğitime birçok önemli harcama kaleminde BÜMED üyeleri önemli indirimler almaktadır.

Mezunlar arasındaki iletişimin tüm camiamız için verimli olabilmesini sağlamak, günümüz trend ve teknolojilerine uygun bir iletişim platformu oluşturabilmekle mümkün olabilecektir. Bu nedenle sosyal medyada camiamızı bir araya getiriyoruz. Facebook (bumedofficial sayfası)Twitter (bumedofficial)Linkedin (bumed) camiadan ve BÜMED’den haberlerin sosyal medyada yer almasını sağlıyor. Ayrıca yalnızca Boğaziçi Üniversitesi mezunların üye olabildikleri Boğaziçi Network online platformu diğer mezun ve BÜMED üyeleri ile kolaylıkla iletişim kurma rahatlığı sağlıyor.

Üyelerimiz dışarıya kitap almak istedikleri takdirde üniversite kütüphanesinden %50 indirimli olarak yararlanabilirler.

Ayrıca BÜMED’in düzenlediği etkinlikler, akademik faaliyetler, yıl boyu düzenlenen 70 farklı etkinlik ile 40 ı aşkın atölye, bünyemizde oluşturulan özel gönüllü ve sektörel gruplar ile de sizlere zengin ve eğlenceli bir dünya sunuyoruz.

Profesyonel çalışan kadromuz ve üç yıllık bir süre için seçilen ve gönüllü çalışan üyelerden oluşan Yönetim Kurulumuz ile tüm faaliyetlerimizi şeffaf bir şekilde yürütüyor, kapılarımızı sizlere her zaman açık tutarak tüm ihtiyaçlarınıza çözüm getirmeye çalışıyoruz. Ayrıca gönüllü üyelerimizin yer aldığı birçok farklı projeye destek veriyor ve gönüllülerimizden destek alıyoruz.

2005 yılında Ulusal Kalite Ödülü ile ödüllendirilen bu çabalarımız, Boğaziçi camiasının siz değerli üyeleri ile aramızdaki bağı günden güne daha da güçlü kılıyor.

Tel: 0 212 359 58 28