Üyelerimize Ne Sunuyoruz?

BÜMED’e üye olduğunuzda, sizin ve ailenizin yaşamını kolaylaştıracak pek çok hizmete kavuşacaksınız:

Boğaziçi Dergisi’ne ücretsiz dergi aboneliği,

* Yılda 4 kez BÜMED tarafından çıkarılarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki üyelerimize dijital ortamda gönderilen  Boğaziçi Dergisi, Boğaziçi Üniversitesi’nin ve BÜMED’in dış dünyaya açılan yüzü olarak 1988 yılından beri yayınlanmakta. Yılda 4 sayı basılan dergimiz gündem konularından bilime, sanattan iş dünyasına birçok farklı konuda benzersiz bir içerik sunar. Üyelerimizin haberlerine yer verdiğimiz “Camiadan” sayfasında aidatını ödemiş üyelerimizin diledikleri haber yayınlanmaktadır. Ayrıca tüm üyelerimizin önerileri yine üyelerden oluşan yazı Kurulunda değerlendirilir.


BÜMED etkinliklerinden indirimli ve öncelikli faydalanma fırsatı,

* BÜMED tarafından düzenlenen Mezunlar Günü, Özel İlköğretim ve Anaokulları tanıtım Günleri, Çocuk Şenliği ve Yazokulları Tanıtım Günü gibi etkinlikler e-bülten ve Boğaziçi Dergisi ile öncelikli olarak üyelerimize duyurulur. BÜMED tarafından organize edilen konserler ve özel geceler öncelikli olarak üyelerimize duyurulu ve ücretli etkinliklerde üyelerimize özel indirim yapılır.


Boğaziçi Network hizmetleri

* İnsan kaynakları alanında deneyimli profesyonel kadromuz, gönüllülerimizin de desteği ile hem öğrencilerimiz hem de mezunlarımız için çalışıyor.Bu merkezde;


* Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri ve mezunlarına iş ve staj imkanı sunan bogazici.network


* Öğrenci ve mezunları eşleştiren “mentorluk programı”


* Özgeçmiş oluşturma gibi önemli konularda eğitim ve seminerler içeren “iş hayatına hazırlama” desteği


* Mezunlarımız için oluşturulan ve çocuklarına özel ders verecek veya kısa süreli bakacak uygun öğrencilerin yönlendirilmesini sağlayan, bu sayede öğrencilere de ek gelir imkanı sunan özel ders ve çocuk bakımı organizasyonu


* Mezunlarımızın işyerlerine Boğaziçili personel yerleştirme danışmanlığı veren “özel istihdam bürosu” gibi ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor.


Powerbuy’la BÜMED’e özel indirim.

* Powerbuy ile gündelik hayatınızdan büyük çaplı satın almalarınıza uzanan bir yelpazede ve sadece bize yani BÜMED üyelerine özel indirim fırsatları ile size “hayatınızda fark yaratacak” kazanç imkanı sunuyoruz.Detaylı Bilgi için tıklayınız.