Üyelerimize Ne Sunuyoruz?

BÜMED’e üye olduğunuzda, sizin ve ailenizin yaşamını kolaylaştıracak pek çok hizmete kavuşacaksınız:

BÜMED Etkinliklerinden İndirimli ve Öncelikli Faydalanma Fırsatı

* BÜMED tarafından düzenlenen Mezunlar Günü, BUgezgin, Socialink, öğrenci kariyer etkinlikleri gibi etkinlikler e-bülten ve Boğaziçi Dergisi ile öncelikli olarak üyelerimize duyurulur. BÜMED tarafından organize edilen konserler ve özel geceler öncelikli olarak üyelerimize duyurulu ve ücretli etkinliklerde üyelerimize özel indirim yapılır.


Boğaziçi Network Hizmetleri

* İnsan kaynakları alanında deneyimli profesyonel kadromuz, gönüllülerimizin de desteği ile hem öğrencilerimiz hem de mezunlarımız için çalışıyor. Bu merkezde;


* Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri ve mezunlarına iş ve staj imkanı sunan bogazici.network


* Öğrenci ve mezunları eşleştiren “mentorluk programı”


* Özgeçmiş oluşturma gibi önemli konularda eğitim ve seminerler içeren “iş hayatına hazırlama” desteği


* Mezunlarımız için oluşturulan ve çocuklarına özel ders verecek veya kısa süreli bakacak uygun öğrencilerin yönlendirilmesini sağlayan, bu sayede öğrencilere de ek gelir imkanı sunan özel ders ve çocuk bakımı organizasyonu


* Mezunlarımızın iş yerlerine Boğaziçili personel yerleştirme danışmanlığı veren “özel istihdam bürosu” gibi ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor.


PowerBuy ile BÜMED’e Özel İndirim ve Avantajlar

* Powerbuy ile gündelik hayatınızdan büyük çaplı satın almalarınıza uzanan bir yelpazede yalnızca BÜMED üyelerine özel indirim, avantaj ve “hayatınızda fark yaratacak” fırsatları üyelerimizle buluşturuyoruz. Detaylı Bilgi için tıklayınız.