Müzikli Söyleşiler

Tercih edin: O mu sizi yönetecek, siz mi onu?
Kaos, yeni hayat ve müzikal şifreleri üzerine bir sohbet.


Müziğin dönüştürebilme gücü var mı?  Varsa da, şu kaotik, şu  dijital dünyada bu ne işimize yarar ki?  Nasıl olur da bir şef bir lidere yol gösterebilir!

Müzik Bir Mercektir Seminerlerine katılarak hayatı betimleyen nitelikli, seçkin müziklerin mucizevi dokunuşları ile;

  • Çevrenizi, sezgilerinizi ve iç sesinizi dinlemeye başlayabilir, iletişim kalitenizi arttırabilir,
  • Durumsal ve duygusal ortak akla artistik üretim süreçleri ile ulaşmanın ipuçlarını,
  • “Ne dersem o!!” kolaycılığından, önce biricikliğe oradan da ortak akla doğru yapılması kaçınılmaz yolculuğun şifrelerini elde edebilirsiniz.


Gün:
Perşembe
Saat: 19.30 – 21.00
Süre: 1,5 saat


Katılım Bedeli
Üye: 125 TL
Misafir: 150 TL


Eğitmen: Ali Mahmut Abra’79
BÜİF den 1979 da MA derecesi ile mezun oldu; Koç Grubu tecrübesinden sonra uzun yıllar hazır giyim sektöründe sanayici olarak faaliyet gösterdi. Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Başkanlığı yaptı. 1999-2000 yıllarında Boğaziçi Üniversitesi’nde Dış Ticaret dersleri verdi. 2010-13 arasında Boğaziçi Üniversitesi Vakfı ve Ticari İşletmelerinin Genel Müdürü olarak görev yaptı.
A.Mahmut Abra İstanbul Belediye Konservatuarı’nda piyano ve şan eğitimi aldı, Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu’nda beş yıl görev yaptı.
15 yıldan beri Boğaziçi Mezunlar Korosunu yöneten Abra 2017 de BÜYEM İkinci Bahar Akademi Korosunu kurdu.
Çağdaş Türk şairlerinin şiirlerini besteleyen Abra, Grup Abra ile de konser ve albüm çalışmaları yapıyor. Grubun ilk albümü Şairane Sevdalar bir yıldan beri dijital ortamda ve müzik marketlerde.
Abra “Müzik bir Mercektir, Anlamasını Bilene!” başlığı altında hazırladığı müzik odaklı yönetim seminerlerini yüksek lisans öğrencileri, kurumsal şirketler ve Bankalar Birliğinde vermeye devam ediyor.

 

Online ödeme için tıklayınız…