Kişisel Stil Atölyesi

Kimse durup dururken stil sahibi olmalıyım demez. Bu ihtiyacın arkasında mutlaka hayatlarında gerçekleştirmek istedikleri başka bir hedef vardır. Bunun için bir değişim geçirmeniz gerektiğini hissedersiniz ve görünüşünüz ilk adımdır. Bunun yolunu öğrenmeye ne dersiniz?

Kişisel stilin hem iş hayatındaki hem sosyal hayatınızdaki  etkileri nelerdir? Stilin ve yeni çağın  trendi Kapsül gardrop  nedir ve nasıl oluşturulur? Sorularına cevap bulurken alışverişin de püf noktaları konuşulacaktır. Farklı stillerin tanımı yapılarak vücut tipleri, renk analizi gibi  gerekli teknik bilgiler ele alınacaktır.

Süre: 6 Hafta
Saat: 19.00 – 21.00
Gün: Çarşamba

Katılım Bedeli
Üye: 850 TL
Misafir: 1.100 TL

Eğitmen : Zeynep Erkan’98

Birebir çalıştığı kişisel müşterilerin yanı sıra kurumsal stil ve trend eğitimleri vermektedir. 10 yıllık pazarlama iletişimi kariyerinin ardından moda markalarına verdiği marka danışmanlığı yanı sıra moda yazarlığı ve fotoğraf styling’i de sunduğu hizmetler arasında. 6 yıldır İstanbul Moda Akademisi’nde moda yönetimi, styling, moda iletişimi ve medya, görsel mağazacılık ve vitrin tasarımı sertifika programlarında eğitmenlik, stil danışmanlığı sertifika programında ana eğitmenlik yapmaktadır.