Pozitif Stres Yönetimi

Seminerin Amacı
Bireylerde olumlu değişimler yaratmak amacı ile kurgulanan bu program, katılımcıların yaşamlarında yeni caddeler keşfederek daha keyifli bir tutumu keşfetmelerine destek olacaktır.

Stres yönetimi semineri, sizin başarılı bir kariyer ve keyifli bir yaşam sürmek istediğinizi varsaymaktadır. Başarının bedeli de yüksek performans sergilerken karşılaştığınız baskılar ile başedebilmektir.

Stres Yönetimi seminerinde ; stresin sizde yarattığı olumsuz etkilerini kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak pratik teknikler sunulacaktır.

Seminer İçeriği

Stres nedir?

  • Stres ne zaman oluşuyor?
  • Savaş – Kaç tepkisi
  • Stres ve Biz
  • Stres kaynaklarınız ve Stres belirtileriniz neler?
  • Yaşamınızın tekerleği dönüyor mu?
  • Olumsuz duygu seline kapıldığınızda; duygu durumunuzu olumluya çevirmek
  • Olumlu iç ses konuşmaları        
  • Devre kesicileri kullanmak

Rahatlama ve gevşeme teknikleri

  • Diyafram nefesi ile sakin kalma tekniği
  • Stres ile baş etme reçeteleriGün: Çarşamba
Süre: 1 gün
Saat: 19.30 – 21.30

Katılım Bedeli
Üye: 125 TL
Misafir:150 TL


Eğitmen: Serap Gökmen

NLP ( Nöro Lingusitik Programlama ) eğitmenliği eğitimi sertifikasını, İngiltere’de John Seymour Associates firmasından alan Serap Gökmen, Koçluk eğitimini tamamlayarak profesyonel koç olmuştur. Londra’da, ILM ( Institute of Leadership & Management) tarafından  Liderlik ve Yöneticilik, Fransa’da, Öfke & Stres yönetimi  eğitimlerini almış ve eğitmen olarak akredite olmuştur.
İzmir doğumlu olan Serap Gökmen, Bornova Anadolu Lisesi, İngiltere Brighton Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesinde İş İdaresi bölümünü tamamlayarak işletme ve pazarlama yüksek lisansı yapmıştır. Üniversite’ye başladığı sene satış sektöründe çalışmaya başlayarak 25 sene profesyonel olarak satış ve pazarlama alanında çalışan  Gökmen, profesyonel iş hayatının son on yılını satış yöneticisi olarak geçirmiştir. Büyük satış ekiplerini yöneten Gökmen, satış performans kategorileri, satış hedefleri, satış koçluğu ve satış yönetiminde uzmandır. CNR Fuarcılık, Expo Channel TV., Guerlain, Rochas, Ünimetal, Medya Fors, DHL Express firmalarında çalışmıştır.
İngiliz Nöro Linguistik Programlama kökenli eğitim ve danışmanlık firması John Seymour Associates’in Türkiye temsilciliğini, PDR Group eğitim firmasında eğitim danışmanlığı yapmıştır. Eğitimleri Türkçe ve İngilizce olarak verebilmektedir. Yöneticilik, Liderlik, Satış, Koçluk, Sunum Becerileri, Stres Yönetimi, Müşteri Odaklılık ve İletişim eğitimlerinde uzmandır. 20.000 saati aşkın eğitmenlik deneyimine sahiptir. 
Avrupa Birliği Projelerinde eğitmenlik yapmaktadır. Anadolu’da kadın girişimciliğini desteklemektedir ve Anadolu’da kadınlara yönelik satış-pazarlama eğitimlerini proje kapsamında vererek kadınların iş hayatına girmelerini sağlamaktadır.
Üniversitelere sık sık konuk konuşmacı olarak gitmekte, pek çok STK bünyesinde seminerler vermeye devam etmektedir. TIM, İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri ve Türkiye Bankalar Birliği eğitmenleri arasındadır.
Evli ve 2 çocuk annesidir.

 

11 Haziran online ödeme için tıklayınız…