NSPMethod – Kendine Koçluk

Kendi stratejilerinizi geliştirebilmenin birinci yolu davranış profilinizi iyi bilmek, kabullenmek ve yönetebilmekle başlar. Hayatınızın dengeli, uyumlu, anlamlı olmasına ve sizin başarılı ve doymuş hissetmenize destek verir. Her insan her gün bir seviyede bunu yapsa da bu metot ile en maksimum faydayı görebilecek, kendinizi daha iyi tanıyacak, güvenecek ve yeni bakış açıları kazanacaksınız.

NSP – Niyet /Seçim/Performans üçgeni içindeki 9 ayrı teknik ile odaklanarak uyanmayı deneyimlettiriyor.

Yaşam ağacı çerçevesinde yer alan Motivasyon ev ilgi alanları ile beklentilerin karşılanmadığındaki sen ile seni görüştürüyor.

Seminer içeriği:

Kendimle diyalog – NSP yöntemi
Birbirini tanıma, güven ve yakınlık kurma – 11 ayrı davranış bileşeninde inceleme
Kendine koçluk sürecinde kapsamlı hedefinin belirlenmesi ve nöroplastisite ile akış
Kendi kendine meydan okuma ve Sınırlarını yönetmek
Beni yolda ne tutar? Deneyimle öğrenme –SUP – kürek sörfü
Çevresel Faktörlerin yönetimi – D= f(K,Ç)
Koçluk araçlarından uygulamalar
16 kişilik sorusu anketi ve yorumlaması

Her katılımcıya Birkman Self Coaching Raporu uygulanacaktır.

Tarih: 17 Kasım 2022
Saat
: 09.00 – 17.00

Katılım Bedeli
Katılımcı: 450 TL
Bümed indirimli katılımcı: 360 TL

Eğitmen: Dilek Er ’90
Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Programlama bölümünden mezun olup yazılım alanında uzmanlaşmış, BP Petrollerinde önce dijital bölümlerde, sonra satış ve pazarlamada yurt dışı görevlerde yirmi yıl değişik görevlerde bulunmuştur.100 ülkeden sorumlu ara yüz programlarına Almanya ve Hollanda’da destek vermiştir. Enerji sektörü ve online ödeme sistemleri konusunda ülkemizde ilk defa hayata geçirilen projelerde yöneticilik yapmıştır. Yönettiği projeler içinde taşıt tanıma, pompa yazarkasa, eftposlar yer almaktadır.200 ye yakın girişimciye destek vermiştir. Çalışan motivasyonu gelişimi için operasyonel görevlerden aldığı hazla gelişim programları tasarlamaya başlamıştır. Uluslararası üç farklı koçluk okulundan mezun olmuş akreditasyonunu Amerika’da tamamlamıştır. Konusunda pek çok federasyona üye ve destek vermektedir, mentorluk ve öz yönetime ait davranış analizi araçlarından Birkman metodu kültürümüze uyarlamış, koçluk hizmetinde standartlar ve etik kuralların oturması ile ilgili çalışmalar yapmıştır. Halen Chicago Üniversitesi‘nde uzaktan nörobiyoloji okumakta ve kurumlarla mikro öğrenme mobil platformları, satış, motivasyon, esneklik, pozitif psikoloji, mentorluk programları ve takım koçluğu alanında çalışmaya devam etmektedir. Birkman ve Mbti  davranış uluslararası sertifikasına sahiptir. SUP kürek sörfü sporunun Türkiye deki gönüllü eğitmenidir.

Online ödeme için tıklayınız.