Lean Startup Atölyesi

Kendi işinizi kurmak için ilk adımı atın. B Planınızı A Planınız yapın. 

Yeni bir iş kurmak veya çalıştığınız kurumda yeni bir ürün veya hizmeti piyasaya sürmek bolca deneme/yanılma gerektirir. Bazen başarısızlıkların faturası çok yüksek olabilir. Başarılı bir girişimde bulunma şansınızı artırmak için çok basit bir metodolojiyi takip etmeye ne dersiniz?

Startup dünyasında çok yaygın olarak kullanılan Yalın Girişim, İş Modeli Kanvası ve Patrick Bosteels tarafından geliştirilen Fikir Kanvası (Ideathon Canvas) üzerinde çalışarak girişiminizi detayları ile ele alın. Her zaman teoride konuşulanları beraber kağıda dökelim, iş modelinizi inceleyelim ve başarıya giden yol için bir adım atalım. İş fikrinizle bize katılın ve verimli bir akşam geçirmeye hazır olun!

Bu atölye Patrick Bosteels tarafından İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Hem startuplar hem de kurumiçi girişimcilik ile ilgilenen kişilerin faydalanabileceği bir içeriktedir.


Süre: 
1 gün
Saat: 19.00 – 21.45
Gün: Perşembe

Katılım Bedeli
Üye: 125 TL
Misafir: 150 TL

Eğitmen: Patrick Bosteels

Being a passionate creator, Patrick Bosteels never tasted corporate life. A creator of many things starting in school, at the Academy of fine Arts in Gent, Belgium to become a photographer, cineaste. Patrick spent his first professional years as a free-lancer working for video-productions and television stations. Followed very soon by his first company and many followed.

Getting great feedback on his talks on conferences exploring the full mobile eco-system that gave him the exposure and appreciation to get more and more into mentoring for VCs and start-ups.

After a rich business story in Belgium and abroad he relocated to Istanbul where he started back from square one, but armed with a huge tool case of experience. The result is the start of STAGE-Co, a co-working project where the focus is on mentoring and networking with start-ups, mentors, business and VCs. The aim is to be part of a vibrant startup ecosystem in Turkiye and abroad in an active and inspiring way.

 

Online ödeme için tıklayınız…