Yöneticinin Yol Haritası

Kimler Katılmalı: Yönetici pozisyonunda çalışanlar

Amaç

Katılımcılara, etkin yönetim ile ilgili tüm konu ve kavramlarda bir bakış açısı kazandırmak, kendilerinden başlayarak kişisel liderlik sergilemelerini ve teori ile birlikte deneyimleyerek öğrenmelerini sağlamaktır. Bu program yöneticilerin kendilerine bir ayna tutarak, gelişim alanlarını belirlemek ve onları uygulama sırasında önlerine çıkabilecek sorunlara karşı gerekli bilgi, beceri ve deneyimle donanmalarını desteklemek için hazırlanmıştır. 

Davranışsal Hedefler

 • Farklı yöneticilik stillerini tanır ve esnek bir yöneticilik stili uygulayabilir,
 • Motivasyon konusunda farkındalık yaşar,
 • Çalışma hayatında insan faktörünün önemini kavrar,
 • Yönetim becerilerini sergilerken doğru dili kullanır,
 • Güvene dayalı etkin iletişim becerisi sergiler,
 • Doğru geribildirim vermenin, yol ve yöntemlerini öğrenir,

İçerik:

 • Kişisel Etkinlik – Yöneticilik
 • İş Hayatında İnsan Kaynağının Önemi
 • Yönetimin Temel Taşları
 • Yöneticilik Nedir?
 • Kişiye göre Motivasyon
 • Olumlu / Olumsuz Geribildirim Dengesi


Süre: 2 saat
Saat: 19.30 – 21.30
Gün: Perşembe

Katılım Bedeli
Üye: 125 TL
Misafir: 150 TL


Eğitmen: Serap Gökmen

NLP ( Nöro Lingusitik Programlama ) eğitmenliği eğitimi sertifikasını, İngiltere’de John Seymour Associates firmasından alan Serap Gökmen, Koçluk eğitimini tamamlayarak profesyonel koç olmuştur. Londra’da, ILM ( Institute of Leadership & Management) tarafından  Liderlik ve Yöneticilik, Fransa’da, Öfke & Stres yönetimi  eğitimlerini almış ve eğitmen olarak akredite olmuştur.
İzmir doğumlu olan Serap Gökmen, Bornova Anadolu Lisesi, İngiltere Brighton Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesinde İş İdaresi bölümünü tamamlayarak işletme ve pazarlama yüksek lisansı yapmıştır.
Üniversite’ye başladığı sene satış sektöründe çalışmaya başlayarak 25 sene profesyonel olarak satış ve pazarlama alanında çalışan  Gökmen, profesyonel iş hayatının son on yılını satış yöneticisi olarak geçirmiştir. Büyük satış ekiplerini yöneten Gökmen, satış performans kategorileri, satış hedefleri, satış koçluğu ve satış yönetiminde uzmandır. CNR Fuarcılık, Expo Channel TV., Guerlain, Rochas, Ünimetal, Medya Fors, DHL Express firmalarında çalışmıştır.
İngiliz Nöro Linguistik Programlama kökenli eğitim ve danışmanlık firması John Seymour Associates’in Türkiye temsilciliğini, PDR Group eğitim firmasında eğitim danışmanlığı yapmıştır. Eğitimleri Türkçe ve İngilizce olarak verebilmektedir. Yöneticilik, Liderlik, Satış, Koçluk, Sunum Becerileri, Stres Yönetimi, Müşteri Odaklılık ve İletişim eğitimlerinde uzmandır. 20.000 saati aşkın eğitmenlik deneyimine sahiptir.
Avrupa Birliği Projelerinde eğitmenlik yapmaktadır. Anadolu’da kadın girişimciliğini desteklemektedir ve Anadolu’da kadınlara yönelik satış-pazarlama eğitimlerini proje kapsamında vererek kadınların iş hayatına girmelerini sağlamaktadır.
Üniversitelere sık sık konuk konuşmacı olarak gitmekte, pek çok STK bünyesinde seminerler vermeye devam etmektedir. TIM, İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri ve Türkiye Bankalar Birliği eğitmenleri arasındadır.

Evli ve 2 çocuk annesidir.

Online ödeme için tıklayınız…