Satışta Fark Yaratma Formülleri

Amaç
Katılımcıların bir çoğunun kendi yöntemleriyle öğrendiği ‘Satış’ konusunda algılarını sorgulatmayı ve işi doğru tekniklerle yapmanın sonuçlara katacakları konusunda farkındalık yaratmayı hedefliyoruz.
Eğitimin amacı; katılımcılara satış konusunda daha etkin sonuç üreten çalışma alışkanlıkları yaratarak, verimliliği artırmak ve kişisel performansı yükseltmek  konusunda uygulanabilir beceriler kazandırmaktır.
Bildiğimiz, uyguladığımız, uyguladığımız alışkanlığa dönüştürdüğümüz anlamına gelmiyor. Bu programda tüm bilgiler beceriye dönüştürebileceğimiz uygulamalar ile desteklenerek, anlatılanların alışkanlığa geçişi sağlanmaktadır.

Hedefler
Bu seminerin amacı katılımcılara ;
 Satış becerilerinin güçlü ve gelişim alanlarının farkına varmalarına,
 Müşteri motivatörlerini kullanarak ürün ve hizmetlerinin faydasını söylemelerine,
 Yüksek, çapraz ve ek satış becerilerini geliştirmelerine,
 Olumlu zihinsel tutuma sahip olmalarına,
 Satış süreci becerilerini pratik hayata geçirmelerine yardımcı olmaktır.

Eğitim Yöntemi
 Satış becerilerini geliştirecek uygulanabilir yöntemlerin tanımlanması ve bu konuda bilgilendirme,
 Kavram ve yöntemleri algılamayı ve uygulamayı güçlendirecek uygulamalar

İçerik
 Satış danışmanının kritik başarı faktörleri
 Olumlu zihinsel tutum
 Başarı ve başarma arzusu
 Etki alanında sonuç üretmek
 Yüksek – çapraz – ek satış yapmak
 Özellik nedir?
 Müşteri’ye ürünün faydası nedir?
 FAYDA’yı söylemek
 Müşteri’nin duygusal motivatörlerine seslenmek
 İtirazlar ile başa çıkmak
 Satışı kapatmak


Süre:
1 gün
Saat: 09.30 – 16.30
Gün: Cumartesi

Katılım Bedeli
Üye: 250 TL
Misafir: 325 TL

Eğitmen: Serap Gökmen
NLP ( Nöro Lingusitik Programlama ) eğitmenliği eğitimi sertifikasını, İngiltere’de John Seymour Associates firmasından alan Serap Gökmen, Koçluk eğitimini tamamlayarak profesyonel koç olmuştur. Londra’da, ILM ( Institute of Leadership & Management) tarafından  Liderlik ve Yöneticilik, Fransa’da, Öfke & Stres yönetimi  eğitimlerini almış ve eğitmen olarak akredite olmuştur.
İzmir doğumlu olan Serap Gökmen, Bornova Anadolu Lisesi, İngiltere Brighton Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesinde İş İdaresi bölümünü tamamlayarak işletme ve pazarlama yüksek lisansı yapmıştır.
Üniversite’ye başladığı sene satış sektöründe çalışmaya başlayarak 25 sene profesyonel olarak satış ve pazarlama alanında çalışan  Gökmen, profesyonel iş hayatının son on yılını satış yöneticisi olarak geçirmiştir. Büyük satış ekiplerini yöneten Gökmen, satış performans kategorileri, satış hedefleri, satış koçluğu ve satış yönetiminde uzmandır. CNR Fuarcılık, Expo Channel TV., Guerlain, Rochas, Ünimetal, Medya Fors, DHL Express firmalarında çalışmıştır.
İngiliz Nöro Linguistik Programlama kökenli eğitim ve danışmanlık firması John Seymour Associates’in Türkiye temsilciliğini, PDR Group eğitim firmasında eğitim danışmanlığı yapmıştır. Eğitimleri Türkçe ve İngilizce olarak verebilmektedir. Yöneticilik, Liderlik, Satış, Koçluk, Sunum Becerileri, Stres Yönetimi, Müşteri Odaklılık ve İletişim eğitimlerinde uzmandır. 20.000 saati aşkın eğitmenlik deneyimine sahiptir.
Avrupa Birliği Projelerinde eğitmenlik yapmaktadır. Anadolu’da kadın girişimciliğini desteklemektedir ve Anadolu’da kadınlara yönelik satış-pazarlama eğitimlerini proje kapsamında vererek kadınların iş hayatına girmelerini sağlamaktadır.
Üniversitelere sık sık konuk konuşmacı olarak gitmekte, pek çok STK bünyesinde seminerler vermeye devam etmektedir. TIM, İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri ve Türkiye Bankalar Birliği eğitmenleri arasındadır.
Evli ve 2 çocuk annesidir.

 

Online ödeme için tıklayınız…