Masa Başı Çalışanlar İçin Sağlıklı Beslenme Önerileri

Masa başı işler günümüzün rutini haline gelirken, pandemi süreciyle beraber daha da evlerimize kapandık ve daha da az hareket eder hale geldik.

Peki, daha az hareket edip masa başında daha fazla vakit geçiriyorken, biraz daha sağlıklı beslenebilmek için nelere dikkat edebiliriz?

Kurabiyeler, tatlılar, çikolatalar, hamur işleri.. Sağlıksız atıştırmalıkları hangi sağlıklı atıştırmalıklarla değiştirebiliriz?

Sağlıklı atıştırmalıkları seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Peki, sağlıklı olduğunu düşündüğümüz atıştırmalıkları istediğimiz kadar tüketebilir miyiz?

Sağlıksız atıştırmalık yemek zorunda kaldıysak, bunları nasıl dengeleyebiliriz?

Bu ve bunlar gibi soruları ve yanıtlarını konuşacağımız eğitimimizde görüşmek üzere.

Katılım linki, eğitimin yapılacağı günler e-posta ve SMS ile iletilecektir.

Saat: 20.30 – 21.30

Katılım Bedeli
Katılımcı: 120 TL
Bümed indirimli katılımcı: 100 TL
Uzman Diyetisyen, Selvi Akman indirimi: 100 TL

Online ödeme için tıklayınız.

Uzman Diyetisyen Selvi Akman, Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2014 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Beşiktaş’ta farklı sağlık kurulumlarında 3 sene boyunca diyetisyen olarak çalıştı. Ocak 2018 itibariyle ise kendi diyet merkezi olan Beşiktaş Diyet Merkezi’ni açtı. 2019’da ise yüksek lisans eğitimini bitirerek Uzman Diyetisyen ünvanını kazandı.

Uzman Diyetisyen Selvi Akman’ın en önemli hedeflerinden birisi, Beşiktaş Diyet Merkezi çatısı altında danışanlarına sağlıklı ve dengeli beslenme hakkında farkındalık kazandırmak. Diyet sürecini yasaklar koyulan bir süreç gibi değil, sağlıklı beslenmeyi öğrenmek olarak görüyor ve moda diyetlere göre değil; akademik çalışmalar ışığında danışanını anlayarak kişiye özel diyet programları oluşturarak ilerliyor