BUgezi ile Palandöken’de Kayak Tatili

BUgezi ile Palandöken’de Kayak Tatili

Türkiye’nin kristal kar cenneti Palandöken’de, SWAY Hotel’de spor, adrenalin ve eğlencenin olduğu bir tatile davetlisiniz.

 

KONAKLAMA KONSEPT – Full Board + : Konseptimiz giriş günü akşam yemeği ile başlayıp, çıkış günü öğle yemeği ile biter,  Otel müsaitliğine istinaden erken girişlerde alınacak kahvaltı veya öğle yemeği,  geç çıkışlarda ise alınacak akşam yemeği ekstra ücrete tabidir. Misafirlerin otele giriş saati 14:00 olup, çıkış saati 12:00’dir. Erken giriş ve geç çıkış talepleri otelin müsaitlik durumuna göre otelin inisiyatifindedir.

KONAKLAMA FIYATINA DAHİL HİZMETLER

-Ana Restaurantta  açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, yemeklerde meşrubat, çay ve instant kahve
-Lobide 5 Çayı ikramı
-Havalimanı-Sway Hotels / Sway Hotels-Havalimanı transfer hizmeti. ( Uçuş Bilgisi en geç Otele giriş tarihinden 24 saat önce transfer planlaması için iletilmelidir)
-Sway Hotels pistleri için Ski Pass ( Ski Passlar depozitolu dur )
-Kayak odasında, her bir oda için özel şifreli kayak dolabı kullanım imkanı
-Odalarda kişi başı 1 adet ücretsiz 0,5 lt su ikramı dahildir.
-Skiline sistemi ile Sway Hotels kayak pistlerinin belirli bölümlerinde çekilen video ve fotoğrafları internet sistemi üzerinden ücretsiz indirme imkanı

ÖNEMLİ NOTLAR;
-Erken rezervasyon ödemelerinde ödemenin tamamı rezervasyon esnasında gerçekleştirilir.
-Özel indirimli fiyatlarımız Erken Rezervasyon dönem fiyatları olup, 30 Kasım tarihine kadar ödemesi gerçekleştirilen rezervasyonlar için geçerlidir.
-Sömestre ve grup rezervasyonlarında değişiklik ve iptallerin opsiyon süresi;  21 gün öncesine kadar iptal yada değişiklik yapılabilir. 21 ile 15 gün arasındaki iptal ya da değişikliklerde %50 No Show uygulanır. 14 ile 8 gün arası iptal ya da değişikliklerde %75 No Show uygulanır. 7 gün ve altında yapılan iptal ve değişiklikler kabul edilmeyecek olup %100 No-Show uygulanacaktır.

 

Bilgi ve Rezervasyon için:
Tel: 0212 359 58 13 / 48
E-mail: bugezi@bumed.org.tr