BÜMED Yeni Yönetim Kurulu Göreve Başladı

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) 2018 Yılı Çalışma Dönemi Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 11 Mayıs’ta BÜMED’de yapıldı.

11 Mayıs Pazar günü 2018 Yılı Çalışma Dönemi Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı BÜMED Mustafa Kemal Atatürk Salonu’nda, 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Murat ÖNGÖR’ün açılış konuşması ile başladı. Toplantıda Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmed ÖZKAN yaptığı konuşmada BÜMED’in Üniversiteye olan desteklerinin önemli olduğunu ve daim olması dileklerini ifade etti.

Geniş katılımla yapılan Genel Kurul’da, kapalı usul yapılan seçimlerin ardından 93 geçerli oy ile Sn. Önder ŞAHİN’85 liderliğindeki ekip 16. Dönem Yönetim Kurulu olarak seçildi. Genel Kurul’da ayrıca yeni dönem Denetim Kurulu üyeleri de seçildi.

Yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Önder ŞAHİN’85 yaptığı ilk konuşmada, tüm Boğaziçi camiasını bir arada tutacak, kapsayıcı bir yönetim anlayışını benimseyecekleri mesajını verdi.

16. Dönem Yönetim Kurulu, 2022 yılı Mayıs ayı seçimlerine kadar görevini sürdürecek.

15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Murat ÖNGÖR ve ekibine teşekkür eder, 16. Dönem Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Önder ŞAHİN’85 ve ekibine yeni dönemde başarılar dileriz.