SociaLINK Vol.41 “Pub Story” @Mentha Nova

 

 

 

SociaLINK Vol.41 “Pub Story” @Mentha Nova

Boğaziçi Üniversitesi mezunlarının bir araya gelmekten en çok keyif aldığı etkinliklerden SociaLINK, Pub Story akşamı ile sezona başlıyor! İstanbul’un sevilen mekanlarından Mentha Nova’da buluşacağımız bu akşama hepinizi bekliyoruz!

İş çıkışı eğlenmek, arkadaşlarınızla bir araya gelmek hem de bunu eğlenceden kırılıp geçeceğiniz bir Pub Story akşamında yapmak için SociaLINK 27 Kasım’da…

Artık birçok kişinin aşina olduğu Pub Story akşamlarını bilmiyorsanız biraz anlatalım. Pub Story ile hem arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceksiniz, hem de tanışmanın gerginliğinden arınmış şekilde, onlarca yeni insanla tanışacaksınız ve çok eğleneceksiniz. En sosyal ve yaratıcı oyun deneyimlerinden birini yaşamak için siz de hemen yerinizi alın!

Pub Story’i kendilerinden dinleyin:

Pub Story‘de yaşayacaklarınız özetle şunlar:

  • Şehirdeki en sosyal ve eğlenceli deneyime katılacaksınız.
  • Onlarca yeni insan ile tanışacaksınız ama bunu “tanışmanın” gerginliğinden ve sahte gülümsemelerinden tamamen uzakta, aşırı eğlenceli, özel tasarım bir oyun oynarken yapacaksınız.
  • Tek bir gecede onlarca yeni, komik, absürt anı sahibi olacaksınız.

Tarih: 27 Kasım, Salı
Saat: 19.30
Yer: Mentha Nova

Katılım bedeli: 35 TL

* Etkinlik sadece Boğaziçi Üniversiteli katılımcılarımız ve onların arkadaşlarına açıktır. Boğaziçi Üniversitesi mensubu olmayan misafirlerimizin kayıt esnasında referanslarını belirtmeleri gerekmektedir.

Aklınızda bulunsun!

  • Gelmeden önce telefonunuzun şarjının ve kullanılabilir internet paketinin olduğuna emin olun. Oyunu oynamak için telefon şart.
  • Oyuna katılabilmek adına Pub Story uygulamasının telefonunuzda bulunması gerekmekte. Uygulamayı App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Android işletim sistemli telefonlarda 5.0’ın altındaki sürümler Pub Story uygulamasını çalıştıramamaktadır. Bu cihazlar ile oyun oynanamamaktadır.
Sınırlı sayıda bilet satışımız etkinlik girişinde devam edecektir.