Mezunlar Günü 2023

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Günü, 8 Ekim 2023 Pazar günü Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda (Akatlar) gerçekleşiyor.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) olarak her yıl düzenlediğimiz Mezunlar Günü hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Hepimizin büyük bir heyecanla bir araya geldiği geleneksel kavuşma için bu sene de çalışmalarımıza uzun bir süre önce başladık. Boğaziçi Üniversitesi yönetiminin bazı yasaklı mezunlarımızın ve hocalarımızın kampüse alınmayacağını belirtmesi üzerine her bir mezun arkadaşımız ve hocamızın ait olduğu yerde bulunmaya eşit şekilde hakkı olduğunu göz önünde bulundurarak mezunlar günümüzü hepimiz için anlamı büyük olan kampüsümüz, yuvamız yerine Akatlar, Etiler’de bulunan Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda yapma kararı aldık. 

Boğaziçi Üniversitesi’nin çok değerli öğretim görevlilerinin, mezunlarının ve birçok farklı bileşeninin bir araya geleceği bu özel günde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Gün boyunca söyleşiler, gösteriler, söyleşiler performanslar, konserler ve çok çeşitli etkinliklerle Boğaziçi ailesinin parçası olan herkes 7’den 70’e bir araya gelerek bir yandan özlem giderecek bir yandan da keyifli vakit geçirecek.

8 Ekim’de Sanatçılar Parkı’nda görüşmek üzere…

Program:

10:00 MACFit ile Yoga ve Pilates
11:00 Boğaziçi DJ’Leri
12:00 Direniş Video
12:15 BÜ Nöbet (Canlı ve Online katılım)
12.45 BÜMED’in Sözü Var
13:15 Taşradan Boğaziçi’ne Türkiye’de Üniversite – Tuğba Tekerek / Taner Bilgiç / Ünal Zenginobuz
14.00 Boğaziçi’nin Değerleri: Faruk Birtek & Batuhan Durmuş
15:00 Boğaziçi Kilit Altında (Yasaklı Hocalar ve Mezunlar) – Üstün Ergüder / Oya Başak / A. Sumru Özsoy / Tuna Tuğcu / Belgin Vardar / Nuh Seler Cebecioğlu
16:00 Latin Dans Şovu
16:15 Boğaziçili Müzik Grupları – Melinoe & Sencer
17.00 Flave Jazz Trio
17:45 Cihan Hatipoğlu (90’lar DJ)

Facebook Event Sayfası