BURC Beach Kilyos

İstanbul’da yazı BURC Beach ile yakala!

Haftasonlarında yaz tatili keyfini yakalamak isteyenler için İstanbul’daki en iyi Beach Club seçeneklerinden BURC Beach Kilyos, yalnızca yarım saat uzaklıkta, aktivitesi ve güneşi bol bir yaz vaat ediyor.

Bu yaz da hayalini kurduğunuz güney sahilleri, BURC Beach Kilyos ile İstanbul’da yanı başınıza geliyor. Ertelenen tatil planlarına eşsiz bir alternatif sunan BURC Beach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından 2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampusu’nda faaliyet gösteriyor.

Boğaziçi Üniversitesi’ne destek ve eğitime katkı misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan BURCBeach, Boğaziçi camiası ve misafirleri için Kilyos kampusunu cazip hale getirmek amacıyla sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir.

BURC Beach’te ister Kilyos’un muhteşem kumunda şemsiyelerin altında güneşlenip, ister güneşlenme terasında, minderlerin üzerinde güneşin keyfini çıkartabilirsiniz. İstanbul’un en güzel Karadeniz sahilinde, denizin tadına spor ve eğlence aktiviteleri ile birlikte varırken, gününüzü güvenli ve huzurlu bir ortamda doya doya yaşayacaksınız.

Muhteşem kumsalı, 1400 m2 güneşlenme terası, 200 kişi kapasiteli Cafe/Bar’ı, food court ve balıkçı restoranı ile sabah saatlerinden gün batımına kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır.

BURC Beach Kilyos’ta kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkanlarından da yararlanılabilir, sezon boyunca konserler, hafta sonu gün batımı partileri, Beach Volley/Soccer Şampiyonaları gibi etkinliklere katılıp izleyebilirsiniz.

BURC Beach Kilyos’ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli otopark, şezlong, şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Gelirleri ile Boğaziçi Üniversitesi’ne kaynak yaratan BURCBeach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Cankurtaran mesai saatleri: 09.00 – 19.30

İster Kilyos’un muhteşem kum’unda hasır şemsiyelerin altında güneşlenmek, İster güneşlenme terasında, minderlerin üzerinde güneşin keyfini çıkarmak. İsterseniz deniz’in tadını, istediğiniz spor, eğlence aktivitelerine katarak renklendirmek. Günü güvenli, huzurlu bir ortamda doya, doya BURC Beach’de yaşayacaksınız.

Detaylı bilgi için:
0 212 359 58 00’dan Dahili : 157, 119 ya da 137
BURCBeach 0212 203 09 11
burcbeach@bumed.org.tr

2019 BURC Beach Fiyat Listesi
Günlük Giriş Fiyatları Hafta içi Hafta sonu
BÜMED Üye 30 TL 50 TL
BÜ Mezunları 45 TL 70 TL
Misafir 50 TL 80 TL
Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci ve idari personel 15 TL 25 TL
BÜ Öğretim görevlileri Ücretsiz Ücretsiz
BURCBeach Abonmanlık 2019
Sezon Fiyatı
BÜMED Üye Abonman Tek 550 TL
BÜMED Üye Aile 850 TL
Misafir Abonman Tek 1.300 TL
Misafir Abonman Aile 2.100 TL

*** Bayram, tatil ve resmi tatillerde hafta sonu uygulaması yapılmaktadır.