BURC Beach Kilyos

İstanbul’da yazı BURC Beach ile yakala!

Haftasonlarında yaz tatili keyfini yakalamak isteyenler için İstanbul’daki en iyi Beach Club seçeneklerinden BURC Beach Kilyos, yalnızca yarım saat uzaklıkta, aktivitesi ve güneşi bol bir yaz vaat ediyor.

Bu yaz da hayalini kurduğunuz güney sahilleri, BURC Beach Kilyos ile İstanbul’da yanı başınıza geliyor. Ertelenen tatil planlarına eşsiz bir alternatif sunan BURC Beach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından 2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampusu’nda faaliyet gösteriyor.

Boğaziçi Üniversitesi’ne destek ve eğitime katkı misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan BURCBeach, Boğaziçi camiası ve misafirleri için Kilyos kampusunu cazip hale getirmek amacıyla sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir.

BURC Beach’te ister Kilyos’un muhteşem kumunda şemsiyelerin altında güneşlenip, ister güneşlenme terasında, minderlerin üzerinde güneşin keyfini çıkartabilirsiniz. İstanbul’un en güzel Karadeniz sahilinde, denizin tadına spor ve eğlence aktiviteleri ile birlikte varırken, gününüzü güvenli ve huzurlu bir ortamda doya doya yaşayacaksınız.

Muhteşem kumsalı, 1400 m2 güneşlenme terası, 200 kişi kapasiteli Cafe/Bar’ı, food court ile sabah saatlerinden gün batımına kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır.

BURC Beach Kilyos’ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli otopark, şezlong, şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Gelirleri ile Boğaziçi Üniversitesi’ne kaynak yaratan BURCBeach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Cankurtaran mesai saatleri: 09.00 – 19.30

İster Kilyos’un muhteşem kum’unda hasır şemsiyelerin altında güneşlenmek, İster güneşlenme terasında, minderlerin üzerinde güneşin keyfini çıkarmak. İsterseniz deniz’in tadını, istediğiniz spor, eğlence aktivitelerine katarak renklendirmek. Günü güvenli, huzurlu bir ortamda doya, doya BURC Beach’de yaşayacaksınız.

Detaylı bilgi için:
BURCBeach 0530 555 59 95
burcbeach@bumed.org.tr

*** Bayram, tatil ve resmi tatillerde hafta sonu uygulaması yapılmaktadır.