BUfon

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak yeni yıla, yine adımıza yaraşır yepyeni bir proje ile başlıyoruz. Geçtiğimiz yıl içerisinde, kurucu ortakları ve tepe yöneticilerinin de mezunlarımız olduğu, Türkiye’nin en nitelikli portföy yönetim firmalarından İstanbul Portföy A.Ş. ile birlikte, yeni ve çok farklı bir proje için çalışmalarımızı başlattık. Çok hızlı bir süreç içerisinde gerekli ön hazırlıkları tamamlayarak, yatırımcılarına, yani en başta sizlere, 1-2 yıl gibi kısa vadede, mevduat faiz getirisi üzerinde, az riskle kazanç sağlamayı amaçlayan Boğaziçi Üniversitesi Eğitime Destek Fonu’muz, “İstanbul Portföy Üçüncü Değişken Fonu – BUfon“u kurduk.

Şimdi de sizleri yatırımlarınızı BUfon’a yönlendirmeye davet ediyoruz. Elbetteki BÜMED olarak ilk hedefimiz, yatırımcılarına olduğu kadar, üniversitemizin de kazanacağı bir yapıyı kurmak oldu. Satın alacağınız fonların yönetim ücretlerinden, yasal masrafları ve giderleri düşüldükten sonra, kalanın %50’si, BÜMED aracılığı ile Boğaziçi Üniversitesi’ne destek olarak aktarılacak.

İstanbul Portföy Üçüncü Değişken Fonu – BUfon ‘u, doğrudan İstanbul Portföy Yönetimi A.Ş. nezdinde ‘Portföy Yönetim Hesabı’ açtırarak, Portföy Yöneticiniz aracılığı ile, ya da, İnternet Bankacılığı yoluyla, ‘Yatırım’ menüsü altında, ‘TEFAS’da İşlem Gören Fonlar’ seçeneğinden, kurucusu İstanbul Portföy olan fonların arasından seçip alabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak, her zaman olduğu gibi, her yeni projemizde, okulumuz ve camiamız adına en iyiyi arayışımız sürecektir.

Saygılarımızla,

Detaylı bilgilendirme ve BUfon işlemleriniz için:

Müge ÇAĞLAR – İstanbul Portföy A.Ş.

+90 212 227 56 00 ( Dah.123)

mcaglar@istanbulportfoy.com

bufon@istanbulportfoy.com