Toplantı Salonları

TOPLANTILARINIZ İÇİN MÜKEMMEL ADRES: BÜMED

BÜMED Toplantı Odaları her türlü toplantı ve organizasyonlarınızda sizlere İstanbul’un en güzel yerinde, ayrıcalıklı bir ortamda, kaliteli hizmet imkanı sunuyor.

Toplantı Salonları Broşürünü indirmek için tıklayınz…

Toplantı hizmetleri:

Toplantı salonlarımızın tümü ideal bir toplantı ortamı yaratmak için gerekli olan iki temel unsuru sağlayabilecek şekilde tasarlandı.

Etkin Toplantılar

Tüm salonlar, toplantıların etkinliğini artıracak bütün detaylar düşünülerek hazırlandı. Renkli ve gün ışığı alan toplantı salonlarımız içinde sunduğumuz zengin donanım ve hizmetler, toplantınızın her zamankinden daha verimli geçmesini sağlamak için tasarlandı.

Etkin Dinlenme

Toplantı sırasındaki üretkenliğin ve etkinliğin artırılması için her şeyden önce yorulmamış bir zihin gerekir. Zihinsel dinlenme için de katılımcıların toplantı aralarında, kafalarını toplantı veya eğitimin içeriğinden uzaklaştırmaları gerekir.

Bunun için BÜMED’in inanılmaz doğa güzelliğini yanı sıra tarih kokan gizemli kale surlarını çevrelediği bir semtte kısa bir bakış ata bilirsiniz. Yaz aylarında yeşiller içerisinde asırlık çınar ağaçlarının serin yapraklarının altında veya soğuk kış aylarında içinizi ısıtan tarihi Rumelihisarı kalesi ve surlarına bakarak eşsiz güzellikle restoranımızda öğlen yemeğinizi yiye bilirsiniz,

Toplantı salonları kullanım alanları:

Şirket Toplantıları

İş Toplantıları

İşe alım sınavları ve Mülakatları

Eğitimler

Özel günler ( Kokteyl, Şirket yemekleri, Doğum günleri… )

BÜMED Toplantı Odaları her türlü toplantı ve organizasyonlarınızda sizlere İstanbul’un en güzel yerinde, ayrıcalıklı bir ortamda, kaliteli hizmet imkanı sunuyor.

+90 212 359 58 19 nolu telefonu arayarak veya toplantisalonlari@bumed.org.tr adresine mail atarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.