Tenis

BÜMED’de Tennis Organisation idaresinde Yazın açık kışın kapalı kortlarımızda her gün 07.00- 23.00 saatleri arasında tenis oynayabilir özel ders alabilir, isterseniz grup derslerine girebilirsiniz.

Çocukları da unutmayın onlar için de öncelikli olarak 6 – 14 yaş altyapı kayıtlarımız devam etmektedir.

Rezervasyon kuralları

• Rezervasyonlar bir gün önceden saat 09:00 itibari ile alınmaya başlanmaktadır. Yer olması halinde aynı gün rezervasyon yaptırılabilir.

• Bir üye, kortu aynı gün içinde 2 isim yazdırmak koşulu ile sadece 1 saat rezerve edebilir. Tek başına  çalışma amaçlı kort rezerve eden üye bir misafir ücreti ödeme yapar.

• Tenis abonmanlığı olanlar dışında, ücret , kişi / 1 saat olarak alınmaktadır.

• Kortların müsait olması ve oyunun uzaması durumunda ikinci saat için ayrı ücret alınmaktadır.

• Oyun için yapılmış rezervasyonların iptali 5 saat önceden yapılmalıdır. Bu kurala uymayan üyeler, 15gün kort ayırtamaz ve iki misafir tutarı ücret öder.

• Ders iptalleri bir gün önceden yapılabilir aksi durumda derse gelinmiş kabul edilir ve ücretlendirilir.

• Rezervasyon saatinin 15 dakika geçmesi halinde gelmeyenlerin rezervasyonları iptal edilir ve kort bekleyenlere verilir. Bu durumda geç kalanlar hak talep edemezler.

Rezervasyon

Gsm: 0530 725 20 90

Tel: 0212 359 58 22

Genel sorumlu : Nevzat ENGİN – Özgür ERGÜDEN

Alt yapı baş antrenörü : Yılmaz Sağlık

Alt yapı antrenörü : Talya Köken

Performans Akademi Sorumlusu: Barış Ergüden

Eğitmen: Nevzat Engin

Tenis mi öğrenmek istiyorsunuz? Ya da oyununuzu geliştirmeye mi ihtiyacınız var? Belki de kendinize iyi bir partner arıyorsunuzdur? Eğitmenimizden ders almaya ne dersiniz?

Bir gün önceden yaptıracağınız rezervasyon ile 07:00-23:00 saatleri arasında ders alabilirsiniz. Yine rezervasyonunuzun iptalini de bir gün önceden yaptırmanız gerekmektedir. Bu kurala uymayan üyelerden ders ve kort ücreti tahsil edilecektir. Kort kullanım kuralları alacağınız Tenis Dersleri için de geçerlidir.