“More Than Sail” Göcek Tekne Tatili

MORE THAN SAIL

22 yelkenli tekne ve 156 kişinin katılımı ile Türkiye’nin en büyük katılımlı ilk eğlence odaklı yelken tatili olan More Than Sail Göcek’te gerçekleşecek. Yaz tatilinizde otel odanızdan sahile yürümenize gerek kalmadan, uyanmak için kendinizi Ege sularına atabileceğiniz, içi kıpır kıpır genç bir grup ile 7 gün – 6 gece eğleneceğiniz bir tekne tatiline sizi davet ediyoruz.

Yaz, henüz sıcağını bastırmamışken, Ege’nin en güzel koylarına ev sahipliği yapan Göcek’te, 5 gece konsept etkinliklerle sınırsız bir eğlencenin içinde olacağız! Kendiniz yemek yapmak zorunda bile değilsiniz! Özel yemek teknemizde açık büfe kahvaltı ve öğle yemeklerini, her gece farklı koylardaki akşam yemekleri takip edecek! Etkinlikler içerisinde sınırsız içki ile her akşam farklı bir yolculuk yaşayacağız. Gün içi yarışmalar ile akşamki etkinliklerde ödüller dağıtılacak! Her gün yeni bir heyecan, her gün yeni bir eğlence bizleri bekliyor olacak!

Siz Fethiye Limanı’na gelin, gerisi bizde! Asla unutamayacaksınız yaşanacakları 🙂

1.GÜN 30 Haziran 2018                                              Fethiye Limanı > Help Beach

Fethiye Limanı’ndaki karşılamaların ardından hepimiz teknelerimize yerleştikten sonra 16.00’da Fethiye’den yola koyuluyoruz. Sıralıbükü Koyu’nda teknelerimiz denizde bir havuz yaratacak şekilde yuvarlak olarak bağlanacak ve tekneler arasında ilk yarışmamıza başlayacağız. Tekne üyeleri arasında seçilecek kişilerle yapılacak yarışmanın sonunda 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz, her gün “iyi ki kazanmışız” dedirtecek sürpriz bir hediye paketi sizleri bekliyor. Akşam teknelerimizde yemeğimizi yedikten sonra tanışma partisi için özel bir etkinliğimiz olacak. Bu etkinlik için yemekten sonra Fethiye Help Beach sahilinde olacağız.

2.GÜN 1 Temmuz 2018                                              Help Beach > Göbün Koyu

Teknelerimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra seyre başlıyoruz. Öğle yemeği ve yüzme için mola verdikten sonra 2-3 saat sürecek yelken eğitimi alacağız. Eğitimin ardından yola koyulup, vardığımız koyda şişme flamingo/unicorn vb. deniz oyuncakları ile tekneler arasında eğlenceli bir ödüllü yarışma bizi bekliyor olacak. Gece konaklama ve akşam yemeği için Göbün Koyu’na yanaşıyoruz. Bu gece ıssız ve sakin bir koy olan Göbün’de, hali hazırda sahil restoranı şeklinde düzenlenmiş restoranımızı, sponsorumuzla birlikte salaş bir meyhane ortamına dönüştüreceğiz. Fasıl ekibiyle beraber, yıldızların altında, unutulmayacak bir geceye akacağız.

3.GÜN 2 Temmuz 2018                                              Göbün Koyu > Sarsala Koyu

Dün öğrendiklerimizi bugün uygulama zamanı!  Kahvaltılarımızı yaptıktan sonra bir yelken seyri ile yolculuğa başlayacağız. Öğle yemeği ve yüzme molasından ve günün yarışmasından sonra yolumuza devam ederek Sarsala Koyu’na teknelerimizi yanaştırıyoruz. İskeleye varılıp tekneler bağlandığında, bu geceki etkinliğimizin konseptiyle organize edilmiş iskelede, müzik ve şarap keyfi için karaya ineceğiz. Gün batımına kadar iskelede eğlenmek yerine, koyda yüzerken, müziğin tadını çıkaracağız. Akşam yemeği için sahildeki restoranımıza geçeceğiz.  Akşam yemeği sonrasında, şarap keyfine devam edip, müzikle beraber gece hareketlenmeye başlayacak.

4.GÜN 3 Temmuz 2018                                              Sarsala Koyu > Boynuzbükü

Sabah teknelerimizde yapacağımız kahvaltının ardından, Sarsala Koyu’nu terk edip, bir haftalık seyahatin en büyük ikinci partisi için Boynuzbükü’ne doğru yelken açacağız. Yol üzerinde duraklayacağımız koyun içinde öğle yemeğinin ardından, tekneler arası yarışmalarımızdan birini gerçekleştireceğiz. Tekneler arasında yapılacak olan yarışmanın kazananı, akşam parti için kullanabileceği hediyelerin bulunduğu bir kutu kazanacak. Molanın ardından Boynuzbükü’ne doğru yola koyuluyoruz ve teknedeki yemeğimizin ardından parti için karaya çıkıyoruz. Jabbar’ın canlı performansı ve ardından DJ performanslarının olduğu Self-Expression Partisi’nde, her tekne takım olarak kendilerini ifade edecek kostümler giyecek. Her takımın fotoğrafı paylaşılacak ve en çok like alan takıma sürpriz ödüller verilecek.

5.GÜN 4 Temmuz 2018                                              Boynuzbükü > Gemile Koyu

Bugün baştan sonra aslında dinlenme günü! Çünkü yarın akşam kapanış partimiz var!!! Boynuzbükü’nde kahvaltımızı edip, yola çıkmadan önce güne ağaçların arasında yoga ile başlayacağız. Özel yoga hocamızın öncülüğünde, dileyenler kendini doğaya bırakabilir(haydi dün geceki eğlencenin yorgunluğunu atıyoruz diyelim). Öğle yemeği ve yüzme molasının ardından artık yelken yarışına başlıyoruz. Tekneler yelken açarak yarışa başlayacak ve yarışı ilk üçte tamamlayan teknelere son akşam sürpriz ödülleri dağıtılacak. Akşamı geçireceğimiz Gemile Koyu’na geldiğimizde tekneler birbirine bağlanacak ve sakin bir müzik eşliğinde özel yemek teknemizde akşam yemeklerimizi yiyeceğiz.

6.GÜN 5 Temmuz 2018                                              Gemiler Koyu > Alesta Beach

Kahvaltımızı yaptıktan sonra Alesta Beach’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde öğle yemeği ve yüzme için mola veriyoruz. En büyük partimizi en sona sakladık. Akşam yemeğimizi Alesta Beach’te sokak yemekleri konsepti ile yerken Kapanış Gecemiz başlıyor. Yelken yarışında derece alan takımların ödül töreninin de yapılacağı bu partide, bize özel mekanımızda çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Son gecemizde Can Gox konseri ve DJ performansları ile veda edeceğiz

7.GÜN 6 Temmuz 2018                                              Alesta Beach > Fethiye Limanı

Kahvaltımızın ardından teknelerimizden ayrılmak üzere Fethiye Limanı’na geçiyoruz. Gerçek hayata dönüşe hazırlık için elinizde iki gününüz olacak 🙂 Güle güle Göcek, güle güle More Than Sail!

Bir Tekneye Dahil Olun:

Marka Model Üretim Yılı Tekne Boyu Kapasite Kabin WC Kişi Başı Fiyat
BAVARIA Bavaria 51 2017 15.5 10 kişi 5 3 4790

 

BAVARIA Bavaria 46 2016 14 8 kişi 4 3 5290

 

Tekne Sizin Olsun:

Marka Model Üretim Yılı Tekne Boyu Kapasite Kabin WC Kişi Başı Fiyat
Jeanneau Sun Odyssey 349 2016 10,7 6 kişi

 

3 1 4390
BAVARIA Bavaria 37 2015 11,3 6 kişi

 

3 1 4390
BAVARIA Bavaria 40 2012 12,2 6 kişi

 

3 2 4390
BAVARIA Bavaria 42 2008 13 6 kişi

 

3 2 4190
Jeanneau Sun Odyssey 36i 2011 11 6 kişi

 

3 1 4290
Beneteau Oceanis 40 2011 12,2 6 kişi 3 2 4390
BAVARIA Bavaria 42 Cruiser 2008 13 6 kişi

 

3 2 4190
BAVARIA Bavaria 46 Cruiser 2008 14 8 kişi

 

4 2 4390

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 7 Gün 6 Gece Teknelerde Konaklama
 • Programda belirtilen tüm aktiviteler ve konsept etkinlikler
 • More Than Sail süresince isteyenler için teknelerinin kaptanlarından yelken eğitimi
 • Program boyunca tüm kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri (Kahvaltı ve öğle yemekleri 200 kişilik Özel Yemek Teknemizde verilecektir. )
 • 2 Akşam yemeği özel yemek teknemizde, 4 Akşam yemeği bizim için kapatılmış koylardaki restoranlarda alınacaktır.
 • 5 akşam konsept etkinlik – Etkinlik süresince konsepte uygun SINIRSIZ İÇKİ
 • Bir hafta boyunca İçme Suyu ihtiyacınız More Than Sail tarafından karşılanacaktır.
 • More Than Sail tarafından seyahat başlangıcında her tekneye Abur Cubur Paketi dağıtılacaktır.
 • 1 haftalık tekne seyahati boyunca kullanılmak üzere şişme deniz oyuncakları her tekneye dağıtılacaktır.
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Tekne yakıt, liman, bağlanma ve kaptan masrafları

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Fethiye Ece Marina’ya ulaşım
 • Kişisel ihtiyaçlar
 • Etkinlikler süresince More Than Sail tarafından sağlanacaklar dışında yiyecekler ve içecekler ücrete dahil değildir. Kişisel ihtiyaçlarınız için tekneler hareket etmeden Marina’daki süpermarketten alışveriş yapabilirsiniz.

 

GEZİ HAKKINDA ÖNEMLİ NOTLAR

 • Patika.Travel doğal afet gibi nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Yapacağımız aktivitelerin içeriğini ve sizleri zorlama durumuna dair fikir birliğine varmamız için, tansiyon, kalp yetmezliği, astım, kilo fazlası gibi sağlık sorunları olanların kayıt öncesi bu sıkıntılarını Patika.Travel ile paylaşmaları istenmektedir.
 • Ödeme seçenekleri ve kredi kart taksit imkanları için ödeme seçenekleri tablosunu inceleyebilirsiniz.
 • İptal şartları için sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.