BÜMED Olağan Genel Kurul Duyurusu
 
 

Değerli BÜMED Üyeleri,

Derneğimiz Ana Tüzüğü’nün 17. Maddesi ve Yönetim Kurulumuzun 12 Nisan 2017 tarih, 206/04-17 sayılı toplantısında alınan karar gereğince 15 Mayıs 2017 tarihinde yapılması gereken 2016 yılı çalışma dönemi Olağan Genel Kurul Toplantısı, üyelerimizden yeterli katılım sağlanamadığı için yapılamamıştır.

2016 yılı çalışma dönemi Olağan Genel Kurul Toplantısı, Ana Tüzüğün 18. Maddesi uyarınca, ikinci toplantı tarihi olarak belirlenmiş olan, 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 11:00’de BÜMED Sosyal Tesis Mustafa Kemal Atatürk Salonunda yapılacak ve katılan üyelerle genel kurul çalışmalarına başlanacaktır.

Aşağıda gösterilen gündem maddelerini görüşmek üzere Genel Kurul Toplantısı’na katılmanızı önemle rica eder, en iyi dileklerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

BÜMED Yönetim Kurulu

 
 
GÜNDEM

1. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Öngör’ün toplantıyı açması, toplantı yeter ve karar sayılarının açıklanması.

2. Genel Kurul’u yönetmek üzere 1 Başkan, 1 Başkan Yardımcısı ve 2 Sekreterden oluşan Divan Heyetinin açık oyla seçilmesi ve Divan Heyetine toplantı tutanağını imzalama yetkisi verilmesi.

3. Gündemin okunması ve gündemin onaylanması.

4. Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmed Özkan’ın konuşması.

5. 2016 yılı çalışma dönemi Yönetim Kurulu çalışma raporu ile bilanço ve gelir-gider çizelgelerinin ve Denetleme Kurulu raporunun okunması, görüşülmesi ve oylanması ile Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ibrası.

6. 2017 yılı çalışma dönemi dernek çalışma programı ile yıllık bütçe yönetmeliği, gelir-gider çizelgelerinin okunması, görüşülmesi ve oylanması.

7. Dilek ve öneriler.

8. Kapanış.

 
 
ÖNEMLİ NOTLAR

1. Genel Kurul Toplantısı’na, Ana Tüzüğün 18.1 maddesi hükmü uyarınca en geç 12.04.2017 tarihine kadar BÜMED’e üye olanlar katılabileceklerdir.

2. Ana Tüzüğün 18.1 maddesi hükmü uyarınca üyelerimizin 2016 ve daha önceki yıllara ilişkin yıllık ödenti borçlarını en geç Genel Kurul Toplantısı gününde ödemeleri gerekmektedir. Yıllık ödenti borcu bulunan üyeler Genel Kurul Toplantısı’na katılamazlar, seçme ve seçilme hakkına sahip olamazlar.

 
 
   
 
 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk