Join the Kitesurf Revolution
Kıtesurf Genel Bilgi

Kite surf 1990 yıllarında Hawaii’de başlatılmıştır ve tüm dünyada yaklaşık 1,500,000’un üzerinde kite surfcusu bulunmaktadır. Royal Yat Birliği’nin 2008 yılında yapmış olduğu araştırmaya göre Ingiltere’nin en hızlı gelişen su sporudur.Sadece Ingiltere’de bile 75,000’in üzerinde kite surf bulunmaktadır. Bir Fransız tarafından, Namibia’da 2008 yılında tüm dünyada surf hızı 50 knots olarak belirlenmiştir. Kite sörf dünyaca tüm medyanın dikkatini çekmektedir.
Türkiye’de kite surf 2004/5 yıllarında Çesme’de baslamıştır. Çeşme, Türkiye’deki en gelişmis kite surf alanıdır. Fethiye, Bodrum ve Gökova’da benzer daha küçük kite surf alanları bulunmaktadır.İstanbul’da ise Karadenizin Kuzey sahilinde yer alan BURC Beach bu sporun öncü mekanıdır. Kitesurf,8-10 Turk kite surf okulu ile her yıl, 1,000’in üzerinde yeni  Türk kite surfcusu  edinmektedir.
Kitesurfü herkes rahatlıkla yapabilir. Kitesurf yapmak için sadece güçlü olmak gerekir diye birşey yoktur,herşey sadece doğru tekniği uygulamakla ilgilidir. Özellikle Bayanlar içinde çok uygun olan bu spor için BURC Beach ‘ te İngiltere şampiyonu Megan Griffiths bayanlara özel dersler vermektedir. IKO onaylı profesyonel hocalardan ders almanın ve bu serüvene katılmanın bu kadar kolay ve yakın olduğu tek adres olan BURC Beach’te bu maceraya sizde katılın.

Kite-Turkey :
Deneyimli IKO kiteboard eğitmenleri  ile her seviye için IKO kitesurf dersleri ve Freestyle klinikleri sağlıyor. Türkiye’nin resmi North Kiteboarding distribütörüdü  ve bu sayede BURC Beach’de en yeni North Kiteboarding ekipmanlarını kiralayabiliyor veya satın alabiliyorsunuz. Kite-Turkey marka olarak 2007’de kurulduğundan beri 2010 yılında 500’ün üzerinde öğrencisi  olan ve  5000 ders saati ile eğitim vermiş bir okuldur.Türkiyenin en başarılı kitesurf okulu olan Kite-Turkey,  Türkiye, Avrupa ve Kuzey Amerika’dan gelen ögrencilerle çalısmaktadır.
İstanbul’un en iyi beach club’ı olan BURC Beach’deki kitesurf eğlencesine katılın. IKO onaylı deneyimli bir kitesurf eğitmeninden ders alın veya ileri düzey bir ders alarak ya da Freestyle Progression Session’lardan birine katılarak kitesurf becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Kitesurf dersleri İngilizce ve Türkçe olarak verilmektedir. 

BURC BEACH’DEKİ KITESURF ÖĞRETMENLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Megan Griffiths – IKO Instructor

Megan has over 10 years experience of teaching water sports at the British National Watersports Centre. She is one of the UK’s top female kitesurfers, winning the British Women’s Freestyle Championships in 2009. Megan has kitesurfed and coached in some of the world's top locations, such as Brazil and South Africa.

Megan, ingiltere su sporları merkezinde 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Büyük Britanya’nın en iyi bayan Kitesurfculerinden biri olan Megan 2009 İngiltere Bayan Freestyle şampiyonu olmuştur. Megan Brezilya,güney Afrika gibi dünyanın en ünlü kitesurf merkezlerinde sporculuk ve koçluk yapmıştır.

Yagiz Atalay - IKO Instructor

Yagiz lives for kitesurfing and has a passion for teaching. He is a qualified IKO Kitesurf Instructor with over 4 years kitesurf experience.

Yagiz is to help you progress quickly and safely at Burc Beach kitesurf centre. Yağız kitesurf için yaşayan ve öğretme tutkusu olan bir koçtur. IKO Kitesurf hocası olarak 4 yıldan fazla deneyimlidir. Yağız size Burc Beach Kitesurf okulunda kendinizi çabucak ve güvenli bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacaktır.
Kite-Turkey fiyat listesi

Kite-turkey fiyat listesi

BÜMED üyelerine özel fiyatlardır.
IKO KITESURF KURSU
IKO 1 Başlangıç Kursu        -1 Bölüm/3 saat
IKO 2 Orta Seviye                -1 Bölüm/3 saat
IKO 3 Waterstart & Board -1-2 Bölüm/3-6 saat

ÖZEL PAKET PROGRAMLAR
  Üye Misafir Giriş
IKO(1-2-3) KITESURF
Grup Dersi (10 SAAT):
550 TL 675 TL (5 Girişli)
IKO KITESURF
Özel Dersi (6 SAAT):
750 TL 850 TL (3 Girişli)
Diğer Programlar
IKO GRUP DERSLERİ 1
BÖLÜM(3 SAAT) :
200 TL 215TL (1 Giriş)
ÖZEL DERS (Minimum 2 SAAT): 150 TL
1 Saat
165 TL (1 Giriş)
YARI-ÖZEL DERS 2:1
(Minimum 2 SAAT):
100 TL 115 TL (1 Giriş)
POWER KITE DENEME
SEANS (1 SAAT):
75 TL 90 TL (1 Giriş)


IKO KITESURF KURSLARI Grup dersleri Maksimum 4 öğrenciden oluşmaktadır.
Tüm ekipman,kıyafet ders ücretine dahildir.

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk