BUHayat ilk projesi için gün sayıyor!

Değerli BÜMED ve S.S. BUhayat Konut Yapı Kooperatifi Üyeleri, Üye Adayları ve Boğaziçi Mezunları,

Gurur ve mutlulukla paylaşmak isteriz ki, birlikte yaşama isteklerini dile getiren Boğaziçililerin, BÜMED önderliğinde kurduğu S.S. BUhayat Yapı Kooperatifi, bugün itibariyle henüz 1 ayını doldurmadan, 20.000 TL.’lik arsa payını yatırmış 186 resmi üye sayısına ulaşmıştır.

Bu destekten cesaret alan S.S. BUhayat Yönetim Kurulu, çalışmalarını bir kat daha artırarak somut adımlar atmaya devam etmektedir. Arsa alım opsiyonları ile ilgili düzenlediğimiz, acil gündemli 21 Nisan, Pazar ve 24 Nisan, Çarşamba toplantılarımıza, tatil haftasına denk gelmesine rağmen, toplamda 200 ( 120 + 80 ) üye ve üye adayı büyük ilgi göstermiştir.

170 anahtardan oluşması planlanan Kağıthane Dikey Projesi ile ilgili olarak yaşanan çok sıcak gelişme konusunda katılımcılardan önemli bir ilgi ve destek gözlendi. Bu arsa ile ilgili olarak, en kısa zamanda mülk sahibi ile bir kez daha görüşülmesi planlanıyor. Ayrıca Kağıthane Belediye Başkanı ile de bölgede yapmayı planladığımız yatırımla ilgili olarak görüşmek üzere randevu alındı. Yatırım yapmayı planladığımız bölgede bu irtibatın her iki kurum için de önemine inanıyoruz.
Buna ilaveten Kilyos Yatay Projesi ve alternatif olarak sunulan SultanKoru Evleri ile ilgili ayrıntılar da paylaşılarak katılımcıların bilgisine sunuldu. Siteye ait olan maket gösterildi. Bu opsiyonda fiyatlama kooperatif olarak geliştireceğimiz projeye alternatif olmakla beraber, BUhayat ismi verilebilecek bir site hayatı 6 ay içinde başlayabilecek halde gözüküyor.

Her iki toplantı neticesinde ortaya çıkan şudur ki, çok kısa bir süre içerisinde, BUhayat Yapı Kooperatifi’mizin ilk projesine start vermesi kaçınılmazdır. Bu oluşumun başından itibaren gösterilen ilgi ve desteğin, son 10 gün içerisinde yoğun bir üye kaydına dönüşmüş olması, bizlere doğru projelerin her zaman neticesine ulaşacağını bir kez daha kanıtlamıştır.

Bu toplantılarımızda katılımcılarla paylaşılan sunuma şu linkten ( http://we.tl/Iu4J6fuH8j ) ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerle ilgili bilgilendirmelerimiz devam edecektir.

Saygılarımızla bilgilerinize sunulur.

S.S. BUhayat Konut Yapı Kooperatifi
Yönetim Kurulu


 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk