BÜMED Genel Kurulu Yapıldı

BÜMED Genel Kurulu 27 Mart Cumartesi günü Seminer Salonunda gerçekleşti. 13. Dönem Yönetim Kurulu seçimlerinin de yapıldığı Genel Kurul’da BÜMED tüzük değişiklikleri de oylama ile kabul edildi.

Her yıl olduğu gibi Genel Kurul’da geçtiğimiz yılın faaliyet raporu ibra edildi ve içinde bulunduğumuz yılın bütçesi oylandı. Tüzük değişikleri ve genel öneriler de Genel Kurulun gündem maddeleri arasındaydı. Bu yıl ayrıca 3 yıl boyunca BÜMED Yönetim Yönetim Kurulu olarak görev alacak grup seçimleri de yapıldı.

Toplantı Divan Heyeti’nin belirlenmesi ile başladı. Divan Başkanı olarak Naci Başerdem ’81 seçilirken Arda Karaçelebi ’98 başkan yardımcısı, Ayla Gürleyen ’89 ve İpek Demirtaş ’83 sekreter üye olarak seçildi. Yeter sayı bulunduğu için Naci Başerdem’in toplantı gündemini açıklayan konuşması ile Genel Kurul başladı.

Genel Kurul’un açılış konuşmasını Rektörümüz Prof. Dr. Kadri Özçaldıran gerçekleştirdi. Rektörümüzün konuşmasının ardından gündem maddeleri görüşülmeye başlandı. BÜMED Tüzük değişiklikleri ile ilgili olarak üyelerden gelen talep üzerine BÜMED Genel Sekreteri Feza Sengel tüzükte yapılan düzeltmelerle ilgili bilgi verdi. Değişiklik nedenleri açıklandıktan sonra tüm değişiklik maddeleri sırayla oylandı ve kabul edildi. Oylamadan sonra açık oyla Denetim Kurulu Asil ve Yedek üyeleri seçimi yapıldı.

Gündem tamamlandığında sıra oylamaya geldi. Kapalı oy ile gerçekleştirilen oylamada 182 oy kullanıldı. Bunların 177 adeti geçerli oydu. Oylamanın ardından Hakan Zihnioğlu’nun Başkanlığındaki ekip 13. Dönem BÜMED Yönetim Kurulu olarak seçildi. Zihnioğlu yaptığı konuşmada tek aday grup olmalarına rağmen katılımın yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 3 yıl sonra görevi devrederken daha da kalabalık bir katılım olmasını dileyen Zihnioğlu kendisine ve ekibine destek veren herkese teşekkür etti.

 

BÜMED 13. Dönem Yönetİm Kurulu
Asil Üyeler Yedek Üyeler
Hakan Zihnioğlu ‘91 Ahmet Uygar Ekin ‘97
Murat Öngör ‘93 Cem Tanır ‘01
Tunçel Gülsoy ‘75 Sertaç Yerlikaya ’91
Dilek Tözüm Çalgan ‘76 Levent Tunca ‘91
İbrahim Üğdül ‘00 Burcu Bilaç ‘02
İsmail Hakkı Durmuş ‘00 Burak Akay ‘03
Savaş Yaşar ‘92 Hasan Cüneyt İlçöl ‘91
Arzu Çekirge Paksoy ‘86 Onur Gargılı ‘05
Sinan Kılıçoğlu ‘94 Umut Şenol ‘01

 

Denetim Kurulu
Asil Üyeler
Mehmet Nane ‘90
Deniz Mısır ‘99
Özlem İnce ‘98

 

Resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.
   
 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk