BUBA Counseling for Biz (BCB)

Değerli Mezunlarımız;

2014 yılının Mart ayında Boğaziçi Mezunlar Derneği (BÜMED) tarafından kurulan Boğaziçi University Business Angels (BUBA), 2 yıldan bu yana yürüttüğü faaliyetleri ile, Vodafone ve Garanti Bankası gibi önemli paydaşlarla güçlü işbirlikleri kurmuş ve Türkiye girişimcilerine destek sağlayan itibarlı bir ekosistem oluşturmuştur.

Son dönemde sadece ülkemizde değil uluslararası anlamda da hızla değişen dengeler, yeni yatırımların gerekliliğini önemli ölçüde artırmış, bu vesileyle iş dünyasının BUBA ile kurduğu irtibatlar da sıklaşmıştır.
Her biri kendi sektöründe önemli oyunculardan gelen talepler ve tecrübelerimiz, firmalarımızın çok farklı konularda danışmanlık almaya ihtiyaçları olduğunu göstermiştir. Üniversitemiz mezunlarının, liderlik ve organizasyon yetenekleri ile iş hayatında kazandıkları başarıların, tecrübe ve birikimlerin, farklı firmalara aktarımını sağlayabilmek amacıyla, yine BÜMED'in destekleriyle BUBA Counseling for Biz (BCB) oluşumunu hayata geçirmek için ilk adımlar atılmıştır.
  
BCB çatısı altında bulunmak isteyecek değerli mezunlarımızın, danışmanlık süreci içerisinde fayda üretirken, aynı zamanda kişisel tecrübelerini de geliştirme imkanı bulmalarını hedeflemekteyiz. Ayrıca danışmanlarımızın, sürece ayırabilecekleri zaman ölçüsünde maddi kazanç sağlamaları da, işin sürekliliği açısından önem taşımaktadır.

Aramızda yer almak isteyecek değerli mezunlarımız  www.buba.com.tr/bcb adresinden başvuru yapabilirler.

 

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk