S.S. BUHayat Yapı Kooperatifi Hakkında Duyuru!

Değerli S.S. BUhayat Konut Yapı Kooperatifi üyeleri, BÜMED Üyeleri ve mezunlarımız,

1 Mayıs 2013 tarihi itibariyle, üyelik harcı ve arsa payı ilk taksitlerini yatırarak ( 100 TL + 20.000 TL ) üye olmuş BUhayat 'lıların sayısı 232'ye yükselmiştir. BUhayat ile ilgili en güncel bilgileri, yeni faaliyete geçen Facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz. ( https://www.facebook.com/BUhayat.Koop?ref=tn_tnmn )

Kooperatifimizin resmi kuruluşu ile beraber kararlaştırdığımız şekilde, 30 Nisan 2013 tarihi itibariyle 1. Aşama üye kayıtlarımız tamamlanmıştır. 2.aşama üye kayıtları ve koşulları ile ilgili bilgiler çok kısa bir süre içerisinde tüm değerli Boğaziçi'lilerle paylaşılmaya başlanacaktır.

S.S. BUhayat Yapı Kooperatifi Genel Kurul çalışmaları ile ilgili olarak da son aşamaya gelinmiş ve resmi davetiyeler çok kısa bir zaman içerisinde katılım paylarını ödemiş üyelerimize ulaştırılacaktır. Kooperatif Genel Kurulu sadece üyelerimize açık olarak gerçekleştirilecek, misafir ya da izleyici olarak katılım mümkün olamayacaktır.

Kağıthane ve Kilyos Gümüşdere aday arsaları ile ilgili olarak, Genel Kurul tarihine kadar, alım opsiyonlarının son noktaya getirilmesi konusunda çalışmalara ağırlık verilmesi kararlaştırılmıştır.
Saygılarımızla bilgilerinize sunulur.

S.S. BUhayat Konut Yapı Kooperatifi
Yönetim Kurulu

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk