S.S. BUHayat Yapı Kooperatifi bu akşam sizleri BÜMED'e bekliyor !

Değerli BÜMED ve S.S. BUHayat Konut Yapı Kooperatifi Üyeleri, Üye Adayları ve Boğaziçi Mezunları,
Boğaziçili’lerin bir arada yaşama isteklerine paralel hareketle, BÜMED öncülüğünde kurulan S.S. BUHayat Yapı Kooperatifi henüz 1 ayını doldurmadan, 20.000 TL.’lik arsa payını yatırmış 160’ın üzerinde resmi üye sayısına ulaşmıştır. 30 Nisan’a kadar sürecek olan 1. Aşama üye kayıtlarında 200 üye sayısına ulaşacağımız gözükmektedir.

Göstermiş olduğunuz bu destekle cesaret alan S.S. BUHayat Yönetim Kurulu çalışmalarını bir kat daha arttırarak somut adımlar atmaya devam etmektedir. 21 Nisan 2013 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz arsa alım opsiyonları ile ilgili acil toplantımıza, tatil haftasına denk gelmemize rağmen, 120 üye ve üye adayı ile oldukça geniş bir katılım olmuştur.

4 Blok - 170 Daire’den oluşması planlanan Kağıthane Dikey Projesi ile ilgili olarak yaşanan çok sıcak gelişme konusunda katılımcılardan önemli bir ilgi ve destek gözlendi. Bu arsa ile ilgili olarak, hafta içi mal sahibi ile bir kez daha görüşülmesi planlanıyor. Ayrıca Kağıthane Belediye Başkanı ile de bölge için temas yolları araştırılıyor.

Bu toplantıya katılamayanlar için, daha önceden planlandığı şekilde, bu akşam ( 24 Nisan Çarşamba ), saat 19:30-22:00 arasında, BÜMED Sosyal Tesisleri Seminer Salonu’nda yeni bir toplantı düzenlenmiştir.

Saygılarımızla bilgilerinize sunulur.

S.S. BUHayat Konut Yapı Kooperatifi
Yönetim Kurulu

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk