Güler Geleneği, Sinan Güler Ekolü Kış Basketbol Okulları İle Geri Dönüyor

Pdf dosyası için tıklayınız.

Güler Geleneği, dünyanın her yerinde ve her seviyede milyonlarca insanın ilgi gösterdiği basketbola emek vermek amacıyla kurulmuş, Güler Ailesi’nin basketbolda 40 yılı aşkın zamandır, elde ettiği birikim ve tecrübelerini paylaşmayı amaçladığı spor organizasyonudur.

Eğitime çok önem vermenin yanı sıra, sosyal ve kültürel gelişimi de öneminin farkında olan Güler Geleneği; yaz kamplarının ardından yetenekli, deneyimli ve dinamik ekibiyle kış döneminde de Sinan Güler Ekolü Kış Basketbol Okulları ile hizmet vermeye devam ediyor.

Sinan Güler Ekolü Kış Basketbol Okulları’nın amacı çocuklarımıza sporu sevdirmek, onlara spor kültürü ve ekip ruhu olgusu aşılamaktır. Bunların yanı sıra; çocuklarımızın enerjilerini yararlı bir şekilde harcamalarını, sporun dostluk, paylaşım ve çalışkanlık gibi değerlerinden yararlanarak, toplum için faydalı bireyler olmalarını sağlamak.

12 Kasım’dan tarihinden itibaren Cumartesi ve Pazar günleri hizmet verecek basketbol okullarımız, beşer haftalık programları kapsamaktadır. Güler Geleneği’nin bilgi birikimi yüksek ve profesyonel ekibinin yaş gruplarına göre özel hazırladığı beşer haftalık programlarda, öğrencilerimizin temel basketbol eğitimlerini kalite bir şekilde edinmeleri amaçlanmaktadır.

Güler Geleneği; çocuklarımızın en iyi şekilde eğitilmesini ve yetiştirilmesini sağlayacak antrenörlere sahip olup, çocuklarımızın gelişimlerini ölçecek ve artıracak özel teknolojik ürünlerin de yardımı ile farklı bir basketbol eğitimi sunmaktadır.

Eğitim öncesi ve eğitim boyunca Performetre ile yapılacak  testlerle katılımcıların atletik özellikleri, dribbling ve şut becerileri ölçülerek gelişimleri  takip edilecek ve yapılacak değerlendirme sonrası sporcularımız için en doğru bireysel gelişim programları hazırlanacaktır.

Farklı ve sistemli bir eğitim hizmeti veren, bu hizmeti destekleyen eğitimcilerle iş birliği yapan ve yenilikçi ürünler sunan Güler Geleneği, profesyonel sporculuğun gereklerine, çalışma düzenine saygı duyan sporcu, sporcu adayı, ebeveyn, yönetici ve eğitmenlerle özdeşleşmektedir.

Güler Geleneği, başta markanın kurucuları ve yöneticileri olmak üzere hem kişisel hem de profesyonel eğitime önem vermekte, sporcu ve sporcu adaylarının bir disipline sahip olması gerektiğine inanmaktadır. Çünkü; planlı ve sistemli bir çalışma biçimini ilke edinen Güler Geleneği, başarının ancak bu şekilde kazanılacağını bilmektedir. Sporcularına kazanmayı sevdirmeyi amaçlayan Sinan Güler Ekolü Kış Basketbol Okulları, onları başarı için en iyi şekilde hazırlamayı hedeflemektedir.

Basketbol okullarına katılım konusunda daha fazla bilgi edinmek isteyen gençlerimiz veya velileri
0 212 351 06 66 / 351 07 07  telefon numaralarından ya da www.gulerlegacy.com internet adresinden detaylı bilgilere ulaşabilir.

Sinan Guler Guler Legacy

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk