Lüks Marka Yönetimi Eğitimi

BÜYEM eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ile bir taraftan ülkenin yetişmiş insan gücüne katkıda bulunan, diğer taraftan piyasanın ihtiyacı olan nitelikli iş gücü yetiştirebilen bir kurum olmayı ve "yaşamboyu eğitim" kavramını topluma benimsetmeyi hedeflemektedir. IFA Paris öğrencilerine en iyi eğitimi vermenin yanı sıra sosyal ve renkli bir kampüs ortamı sağlamak için BÜYEM ile işbirliği yapmaktadır.
 
BİLGİ
Ne:  Lüks Marka Yönetimi
Ne zaman: Ekim 2014
Nerede: Istanbul & Paris 
Dil:  İngilizce

Türk markalarının küresel sıralamada yer almaları hedefi ile Türkiye'ye gelen Uluslararası Moda Akademisi IFA Paris, Şanghay ve Paris’ten sonra BÜYEM işbirliği ile Türkiye'de lükse hitap eden tüm sektörler için nitelikli yöneticiler yetiştirmeye hazırlanıyor. 

1982’den beri Fransız moda mirasını küresel modern dünya ile bir araya getiren Uluslararası Moda ve Lüks Marka Yönetimi Akademisi IFA Paris, Türkiye’de uluslararası standartlarda lüks marka yöneticiliği okumak isteyenlere kapılarını aralıyor. Lüks marka yönetimi ve Türkiye'de lüks markaların gelişimini hedefleyen kurum, akademik programını Türkiye'nin en köklü ve başarılı eğitim kurumlarından biri olan Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM )işbirliği ile gerçekleştirecek. IFA Paris, sektöre iyi eğitim almış tüketici profilini algılayan, inovasyona açık, geleceği hissedebilen, birçok belirsizlik içinde net görebilen marka yönetici adayları kazandırıyor.  

IFA Paris, eğitimlerinde kişisel ve profesyonel gelişim, lüks marka kavramları, stratejik pazarlama ve yönetim, girişimcilik ve finans, perakende, dağıtım ve e-ticaret ana başlıkları altında dersler yer alıyor. IFA Paris, programın bir bölümünü Avrupa’nın gelişen ve en umut vaat eden pazarı olan İstanbul’da yaparken bir bölümünü ise lüksün ve modanın kalbi olan Paris’te sunuyor. Eğitimin İstanbul ayağının bitiminde öğrencilere BÜYEM tarafından bir sertifika ve Paris ayağı bitiminde diplomaları Paris Okulu tarafından veriliyor. Chanel, Yves Saint Laurent ve Dior gibi markalar ve ünlü tasarımcılarla işbirliği içinde olan IFA Paris, öğrencilerini sıradanlığın ve tek düzeliğin karanlığından çıkararak, göz kamaştıran bir aydınlığa davet ediyor. 
 
Neden Lüks Marka Yönetimi?

Marka ve marka değeri konusunda çalışmaların önem kazanması ile birlikte, IFA Paris’in öğrencilerine sunduğu Lüks Marka Yönetimi programı ile adaylar dünyanın her yerinde lüks sektörüne yön verecek donanıma sahip olacaklar. 40 haftalık aktif katılımlı, proje - tez çalışmaları içeren ve İngilizce olarak gerçekleştirilen eğitime katılın ve

  • Lüks endüstrisindeki en iyi markalarda staj ve iş imkanları yakalayın
  • Ziyaretçi konuşmacılardan lüks markaların tarihi, bugünü
  • Lüks endüstrisinin özel alanlarına odaklanarak sektörel bilgiler edinin,
  • Farklı alanları tanıyın: Moda, Mücevher, Otomotiv; Hotelcilik, Gıda,
  • Gerçek senaryolar ve durum çalışmalarından güncel bilgi edinin,
  • Endüstrinin nasıl işlediğini, beceri ve bilginizi nasıl kullanacağınızı ve yaratıcı olabileceğinizi öğrenin

Detaylı Bilgi için tıklayınız...

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk