İkinci Bahar Akademi'de yeni modüllerin kayıtları açılmıştır.

İkinci Bahar Akademi, Üniversitemizin 150. yıl etkinliklerinden biri olarak, Harvard Üniversitesi’nin desteği ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından açılan programlardan oluşmaktadır.
Akademinin temel amacı, katılımcılarını yeniden üniversite hayatına davet etmek ve yaşam boyu eğitim fırsatını Boğaziçi Üniversitesi’nin seçkin eğitmen kadrosuyla kampus ortamında kendilerine sunmaktır....
Akademi bünyesinde, farklı günlerde devam eden üç program başlığı altında, birbirini takip eden modüller yer almaktadır. Programlar, “Türkiye ve Dünyaya Genel Bakış”, “Sosyal Bilimler” ve “Güzel Sanatlar ve Edebiyat” başlıkları altında sırasıyla Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri açılmaktadır. Her bir program için, ikişer ay devam eden modül başlıkları bulunmaktadır. Katılımcılar, herhangi bir program altında yer alan 4 modülü başarıyla tamamladıktan sonra sertifika almaya ve Harvard ile gerçekleştirilen değişim programı ile Amerika’ya gitmeye hak kazanmaktadırlar.

Yeni modüller sırasıyla 24-25-26 Mart 2015 tarihlerinde başlayacaktır. İlgilenen katılımcılarımızın kayıtlarını en geç 13 Mart 2015 Cuma gününe kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Başvurular için detaylı bilgi ve başvuru formlarımız için: http://ikincibahar.boun.edu.tr/page.php?id=6

 

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk