İstanbul’da yazı BURCBeach ile yakala!

İstanbul’da yazı BURCBeach ile yakala!
Koskoca yaz tatili hafta sonuna sığdırılır mı demeyin, BURCBeach’a gelin! İstanbul’ un en iyi Beach club’ı BURCBeach Kilyos yalnızca 30 dakika uzaklıkta aktivitesi ve güneşi ile size bol bir yaz vaat ediyor.

Hayalini kurduğunuz güney sahilleri BURCBeach Kilyos ile yanı başınıza geliyor. Vakitsizlikten ertelenen tatil planlarına eşsiz bir alternatif sunan BURCBeach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin bir işletmesi

2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarı tepe Kampusu’nda faaliyet gösteren BURCBeach kaliteli hizmet anlayışı ile günümüzün en gözde mekânlarından biri ve İstanbul’un merkezine sadece yarım saat uzaklıkta…

Muhteşem kumsalı ve 1400 m2 Güneşlenme terası 200 kişi kapasiteli Cafe/Bar’ı, balıkçı restoranı ile sabah saatlerinden gün batımına kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır.

BURCBeach Kilyos´ta kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânlarından da yararlanılabilir.

BURCBeach Kilyos´ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli otopark, şezlong, hasır şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

BURCBeach Kilyos'ta, Kite board, Konserler, Hafta sonu gün batımı partileri ve Beach volley şampiyonası gibi büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Özellikle Boğaziçi Üniversitesi’ne destek misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan BURCBeach, Boğaziçi camiası ve misafirleri için Kilyos kampusunu cazip hale getirmek amacıyla sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir.

Gelirleri ile Boğaziçi Üniversitesi´ne kaynak yaratan BURCBeach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk