Boğaziçililerden Özel Ders / Kidcare Hizmeti

Çocuğunuzun ders çalışması için bir ağabeye / ablaya mı ihtiyacı var? Derslerinde ona destek olacak bir üniversite öğrencisi mi arıyorsunuz? Yabancı dilini geliştirmesi için onunla konuşacak birini mi arıyorsunuz? Çocuğunuza rol model olacak onunla vakit geçirecek bir oyun ablası / ağabeyi mi arıyorsunuz? Veya kısa bir süreliğine çocuğunuza bakacak bir kişi? 

Boğaziçi Network olarak “Özel Ders ve Çocuk Bakımı” hizmetiyle; ailelerimize çocuklarına özel ders verecek veya kısa süreli ağabeylik/ablalık yapacak Boğaziçili öğrencilerinin yönlendirmesini yapıyoruz. Bu sayede öğrencilere de ek gelir imkânı sunuyoruz.

Çocuk Bakımı hizmetlerinden yararlanmak için BURAYA  Özel Ders hizmetinden yararlanmak içinse BURAYA tıklayarak bir form doldurmanız yeterli. Talep edilen profile uygun bir öğrenci bulunur bulunmaz sizinle irtibata geçilir. BUMED gün saat semt ve istenen kişisel özelliklere göre aday seçerek aileye yönlendirir. 


*BÜMED bu hizmet karşılığında ailelerden bir defaya mahsus öğrenci burs fonuna aktarmak üzere cüzi  miktarda bağış talep eder.

*Özel Ders /Çocuk Bakımı ücretleri BÜMED tarafından tavsiye edilir fakat son karar öğrenci ile aile arasında verilir. 
Hizmet bedeli;  her dersin sonunda direkt olarak öğrenciye yapılır. 

Mail:  bogazicinetwork@bumed.org.tr
Telefon: +90 212 359 58 57

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk