BÜMED Olağanüstü Genel Kurul Duyurusu
Deneme
 
 
 
   
 
 
Sayın Üyemiz ,

T.C. İstanbul Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü’nün Yönetim Kurulu Başkanlığımıza göndermiş olduğu yazı ve Yönetim Kurulumuzun 16 Haziran 2015 tarih, 171/06-15 sayılı toplantısında alınan karar gereğince, Derneğimiz Ana Tüzüğünde yapılması gereken tüzük değişikliklerinin görüşülmesi amacıyla düzenlenmiş olan 3 Temmuz 2015 tarihindeki ilk Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, üyelerimizden yeterli katılım sağlanamadığı için yapılamamıştır.

Ana Tüzüğün 18. Maddesi uyarınca, ilk toplantıda toplantı yeter sayısı sağlanamaması durumu için belirlenmiş olan ikinci toplantı 14 Temmuz 2015 Salı günü saat 18:00’de BÜMED Sosyal Tesis Mustafa Kemal Atatürk Salonunda yapılacak ve katılan üyelerle Olağanüstü Genel Kurul çalışmalarına başlanacaktır.

Aşağıda gösterilen gündem maddelerini görüşmek üzere Genel Kurul Toplantısı’na katılmanızı önemle rica eder, en iyi dileklerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

YÖNETİM KURULU

 
 
GÜNDEM

1. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Zihnioğlu’nun toplantıyı açması, toplantı yeter ve karar sayılarının açıklanması.

2. Genel Kurul’u yönetmek üzere 1 Başkan, 1 Başkan Yardımcısı ve 2 Sekreterden oluşan Divan Heyetinin açık oyla seçilmesi ve Divan Heyetine toplantı tutanağını imzalama yetkisi verilmesi.

3. Gündemin okunması ve gündemin onaylanması.

4. Tüzük değişiklikleri

5.Dilek ve öneriler.

6.Kapanış

 
ÖNEMLİ NOTLAR

1. Genel Kurul Toplantısı’na, Ana Tüzüğün 18.1 maddesi hükmü uyarınca en geç 16 Haziran 2015 tarihine kadar BÜMED’e üye olanlar katılabileceklerdir.

2. Ana Tüzüğün 18.1 maddesi hükmü uyarınca üyelerimizin 2014 ve daha önceki yıllara ilişkin yıllık ödenti borçlarını en geç Genel Kurul Toplantısı gününde ödemeleri gerekmektedir. Yıllık ödenti borcu bulunan üyeler Genel Kurul Toplantısı’na katılamazlar, seçme ve seçilme hakkına sahip olamazlar.

 
   
 
Deneme
 
 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk