Sertaç Şener'99, Nokia Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörü oldu.

Nokia Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevinden Nokia Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörlüğü görevine atanan Sertaç Şener'99,: “Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen markalarından olan Nokia’da çalışmak benim için gurur kaynağı. Yeni görevimde de ekip arkadaşlarımla birlikte önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum. Nokia kullanıcıları hep daha iyisini hak ediyor ve bizler de bunun için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi 

Sertaç Şener'99 kimdir?
Sertaç Şener, 1999’da Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldu. Mobil iletişim sektöründe yaklaşık 15 senelik bir deneyime sahip olan Sertaç Şener, 2000-2010 seneleri arasında Nokia’da yerel ve bölgesel pozisyonlarda  pazarlama ve satış alanlarında görev yaptı.

2010-2011 senelerinde Avea’da Ortaklık Yönetimi Direktörlüğü yapan Şener, Avea’da Terminal Yönetimi ve Marka İşbirlikleri stratejilerini ve ekiplerini yönetti. Nokia’ya 2011 senesinde yeniden katılan Sertaç Şener'99, Türkiye’de Nokia Lumia markasının lansmanını gerçekleştirdi. 

Sertaç Şener'99, Ekim 2013 itibarıyla aralarında Polonya, Türkiye, Romanya, Macaristan, Bulgaristan’ ın da bulunduğu 15 ülke pazarından oluşan Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörü olarak atandı ve halen bu görevi yürütüyor.

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk