XIV. Dönem Yönetim Kurulu
BÜMED 14. Dönem Yönetim Kurulu
Asil Üyeler Bölüm Mezuniyet

Hakan ZihnioğluHakan Zihnioğlu - Başkan
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Satış - Genel Müdür Yardımcısı

Makina Mühendisliği 1991

Murat ÖngörMurat Öngör - Başkan Yardımcısı
Sonorous Ses ve Görüntü Sistemleri Tic. Aş.
Ortak

İşletme 1993
Savaş YaşarSavaş Yaşar - Başkan Yardımcısı
Borusan Lojistik Uluslararası Taşımacılıktan Sorumlu Gn. Md. Yrd.
Sosyoloji 1992
Umut ŞenolUmut Şenol İşletme 2001

Cenk Erten - Sayman Üye
Şeker Leasing
Genel Müdür

İktisat 1993
Onur GargılıOnur Gargılı
Vodafone Türkiye
Pazarlama Müdürü
Kimya 2005
İbrahim Üğdülİbrahim Üğdül
Kampüs Bilişim Sistemleri Danş. Ve Tic. Aş.
Kurucu Ortak
Endüstri Mühendisliği 2000
Ahmet Uygar EkinAhmet Uygar Ekin - Asil Üye
Türkiye İş Bankası A.Ş.
Bakırköy Şube Müdürü
İşletme 1997
Burcu BilaçBurcu Bilaç - Yazman Üye
EYAP
Pazarlama Müdürü
Endüstri Mühendisliği 2002

 

BÜMED 14. Dönem Yönetim Kurulu
Yedek Üyeler Bölüm Mezuniyet
Hülya Cesur
Gode İstanbul Ltd. Şti
Yönetici
Psikoloji 2006
Ahmet Bal
Beymen Mağazacılık A.Ş
Pazarlama Müdürü
Kimya 2007

Dilek Telkes
Adxclusive
Yönetici Ortak

İşletme 1998
İnanç Dedebaş
Starcom Türkiye
Genel Müdür
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 2002

Murat Eser
Coca Cola İçecek
Yönetici

Executive MBA 2006
Nil Keskin Keleş
DHL Worldwide Express
Genel Müdür
Tarih 1997
Murat Büyükkucak
Corporate & Public Segment – Marketing Senior Manager
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 2002
Cem Tanır
Boyner Holding
Kurumsal İletişim Direktörü
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 2001
Özlem Pehlivan
Russell Reynolds Associates
Danışman
İktisat 2000

 

Denetim Kurulu
Asil Üyeler Yedek Üyeler
İsmail Durmuş
Tekofaks Technology
Birim Gönülşen
Hürriyet Gazetesi
Mete Oğuz Tekin
Formıca Türkiye
Mehmet Dolgan
Türk Telekom
 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk