Kurumsal Yapı

İslam ÇOBAN
Genel Sekreter Yardımcısı
islamcoban@bumed.org.tr
Nilhan MUZAFFER
İşletme - 1995 Finans - Denetim Yöneticisi
nilhanmuzaffer@bumed.org.tr
Selda Esra ÇİLLİ
Mali İşler Sorumlusu
seldacilli@bumed.org.tr
Mehtap TAŞYÜREK
Mali İşler
mehtaptasyurek@bumed.org.tr
Sefa COŞKUN
Web/Grafik Tasarım
sefacoskun@bumed.org.tr
Fatih AYDOĞDU
Bilgi İşlem
fatihaydoğdu@bumed.org.tr
Tuğba ALARSLAN
Pazarlama ve Reklam Sorumlusu
tugbaalarslan@bumed.org.tr
Arzu HANER
Üye Mezun İlişkileri Sorumlusu
arzuhaner@bumed.org.tr
Sevgi AKTÜRK
Üye Mezun İlişkileri
sevgiakturk@bumed.org.tr
Emine CAVAK'17
Üye Mezun İlişkileri
eminecavak@bumed.org.tr
Tuba TAŞYÜREK
Atölyeler ve Etkinlikler Sorumlusu
tubatasyurek@bumed.org.tr
Sinan ÇAPRAZ
Ziyafet ve Toplantı Satış Sorumlusu
sinancapraz@bumed.org.tr
Ahmet KURTYEMEZ
İdari İşler
Vedat UÇAN
Sosyal Tesis
Yaşar BÖLÜKBAŞ
Sosyal Tesis
Mesut TEPELİ
Sosyal Tesis
Gökhan AYGÜN
Teknik İşler Sorumlusu
İlhan TEPELİ
Teknik İşler
Cemil AKYASAN
Burc Beach
Murat ALTAY
Burc Beach
Ersin EROL
Bahçe
Hasan KILIÇ
Bahçe
Yunus ÖZCAN
Güvenlik
ASİL YÖNETİM KURULU
Önder ŞAHİN - Başkan
İdari Bilimler İşletme - 1985
SAS Tekstil/Gayrimenkul Yatırım
Hülya CESUR - Başkan Yardımcısı
Psikoloji 2006 - Executive MBA 2012
GODE / Genel Müdür
Umut ŞENOL
İşletme - 2001
Core out of Home / Managing Partner
Fatih UYSAL
İşletme - 1999
kariyer.net / Genel Müdür
Aylin ÇAKIR
İşletme - 1997
Hayat Kimya, Ürün&Inovasyon Pazarlama Müdürü
Selin AYDOĞAN
BÜ İşletme - 2005 Maastricht Unv. Arts and Heritage, 2012
Philips, Küçük Ev Aletleri Pazarlama Müdürü
Servisimin CÖMERT
BÜ İşletme - 1975 University of Rochester, New York, MBA ( Finance) 1977
Zeytinyağ Üretimi(girişimci), Tekstil/Deri: Ayşen Butik Ltd. Şirketi ( Ortak)
Şehnaz Çehreli SHEFİK
Orta Kademe Yöneticilik - 1985 Turizm İşletmeciliği - 1986 Salzburg Klessheim - 1987 MTM
Cehreli Consulting / Kurucu Başkan
Tamer ATABARUT
İnşaat Mühendisliği Lisans - 1988 Y.lisans - 1990 Doktora - 2000
Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi Müdürü ve Öğretim Üyesi /Çevre Teknolojisi ve Sürdürülebilirlik
YEDEK YÖNETİM KURULU
Başak KURTOĞLU
İdari Bilimler İşletme - 2001 University of Surrey- UK Retail Management - Master of Science- 2004
Çilingiroğlu Kundura San ve Tic AŞ Ortağı ve Pazarlama / Ürün Yönetimi Müdürü
Burak KAYA
İdari Bilimler İşletme - 1999
Türk Ekonomi Bankası, BNP Paribas Kurumsal Yatırım Bankacılığı Grup Direktörü
Elçin BİÇER
Psikoloji - 2006
İstanbul Uni. Cerrahpaşa Sağlık Bilimleri-Psikososyal Onkoloji/2008, Arkabahçe Eğitim, Gelişim ve Danışmanlık Merkezi Uzm. Psikolog
Eren KURŞUN
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Hukuk Fakültesi - 2004 Boğaziçi Üniversitesi, Executive MBA - 2012
Esin Avukatlık Ortaklığı/Baker McKenzie, Ortak
Mehmet Can UZUN
Fen-Edebiyat Edebiyat Fakultesi - 2003
Hillside-Alarko Turizm Grubu Kurumsal İlişkiler ve Projeler Müdürü
Mehmet ULUSOY
Turizm İşletme - 2003
Atölye Grup - Melek Hotels / Yönetici Ortak
Murat ESER
EMBA - 2006
Luxottica Group Spa/Türkiye Merkezi Kanallar Satış Müdürü
Faik Onur UMUT
Endüstri Mühendisliği - 1985
Fiba Holding ve Credit Europa Banking Group Yön. Kur. Murahhas Üyesi
Semih Emre ÖZCAN
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Ekonomi - 2009
PackUpp Teknolojik Lojistik Platformu Girişimci ve Kurucu Ortak/Genel Müdür
ASİL DENETİM KURULU
Cenk ERTEN
İdari Bilimler Fakültesi- Ekonomi - 1993
Sekar Filo - Genel Müdür
Mehmet Tevfik NANE
Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi - 1990
Pegasus Hava Yolları - Genel Müdür
Yeşim BURUL
Psikoloji - 1997
Kadir Has Üniversitesi, Kurumsal İletişim Direktörü
YEDEK DENETİM KURULU
Alp KÖKSAL
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi / POLS (Avrupa Çalışmaları) Yüksek Lisans - 2006.
Khan Academy - Türkiye Direktörü STFA Grubu - Vakıf Genel Müdürü
Erdal EKİNCİ
İşletme - 1997 Sabancı Executive MBA - 2004 İstanbul Bilgi Üniversitesi, Yönetim ve Organizasyon Doktora - 2009 İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk - 2017
Esin Avukatlık Ortaklığı/Baker McKenzie, Ortak
Mustafa Erhan GÜLEN
İdari Bilimler İşletme - 1984
Meg Cpa &Audit ltd, Muhasebe Denetim
Gökhan ÖĞÜT

Murat Öngör - Başkan

İşletme - 1993

Sonorous Ses ve Görüntü Sistemleri Tic. Aş. - Ortak

Gökhan ÖĞÜT

Gökhan ÖĞÜT - Başkan Yardımcısı

Endüstri Mühendisliği - 1997 Maxis (CEO)

Ahmet Uygar EKİN

Ahmet Uygar EKİN - Başkan Yardımcısı

İşletme - 1997

İŞ BANKASI - Bakırköy Şube Müdürü

Cenk ERTEN

Cenk ERTEN - Başkan Yardımcısı

Ekonomi - 1993

ŞEKER LEASING - Genel Müdür & YKÜ

Umut ŞENOL

Umut ŞENOL - Yazman

İşletme - 2001

Core Medya Tanıtım ve İletişim A.Ş. (CEO)

Hülya Cesur

Hülya Cesur - Sayman

Psikoloji - 2006, Executive MBA - 2012

GODE - Genel Müdür

Barış Oran

Barış Oran - Üye

İşletme - 1995

SABANCI HOLDİNG - CFO

Tolga YAMANEL

Tolga YAMANEL - Üye

Endüstri Mühendisliği - 1993

SONOROUS - Yönetici Ortak

Gül ÇELİKKIRAN

Gül ÇELİKKIRAN - Üye

İşletme - 1993

DeparSYS Technologies- Kurucu Ortak, Sanat Danışmanı

Mehmet Tevfik NANE

Mehmet Tevfik NANE - Denetleme Kurulu Başkanı

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1990

PEGASUS - CEO

Aylin ÇAKIR

Aylin ÇAKIR - Denetim Kurulu Yedek Üye

Hayat Kimya - Pazarlama Müdürü

Yeşim BURUL

Yeşim BURUL - Denetleme Kurulu Asil Üye

Psikoloji - 1997

SÜTAŞ - Kurumsal İletişim Müdürü

Türker ÇELİK

İsmail Türker ÇELİK - Denetleme Kurulu Asil Üye

İnşaat Mühendisliği - 2000

İSTANBUL SANAYİ ODASI - Genel Sekreter Yardımcısı

Esin AKSİN

Esin AKSİN - Denetleme Kurulu Yedek Üye

Ekonomi - 1995

ESAJANS - Kurucu

Pınar Nokay KARABULUT

Pınar Nokay KARABULUT - Denetleme Kurulu Yedek Üye

Ekonomi - 2007

Ahmet BAL

Ahmet BAL - Yedek Üye

Kimya - 2007

BEYMEN - Pazarlama Müdürü

Sinem BOZOKLAR

Sinem BOZOKLAR - Yedek Üye

Ekonomi - 1999

11 Tekstil - Kurucu Ortak

Fatih UYSAL

Fatih UYSAL - Yedek Üye

İşletme - 1999

CEO - Kariyer.net

Cüneyt YALAZ

Cüneyt YALAZ - Yedek Üye

Ekonomi - 1993

Tiyatrocu

Elvan ZİHNİOĞLU

Elvan ZİHNİOĞLU - Yedek Üye

Elektronik Programcılığı - 1996

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI - Genel Müdür Yardımcısı

Jülide ATEŞ İSKEÇELİ

Jülide ATEŞ İSKEÇELİ - Yedek Üye

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ - 1997

Spiker

Murat ESER

Murat ESER - Yedek Üye

İşletme - 2006

COCA-COLA İÇECEK - Özel Müşteriler, İş Geliştirme Müdürü

Lusi Levi ADUT

Lusi Levi ADUT - Yedek Üye

İşletme - 1986

OKI - Genel Müdür

Onur GARGILI

Onur GARGILI - Yedek Üye

Kimya - 2005

VODAFONE - Senior Pazarlama Müdürü

Hakan Zihnioğlu - Başkan
Makina Mühendisliği - 1991

Murat Öngör - Başkan Yardımcısı
İşletme - 1993

Savaş Yaşar - Başkan Yardımcısı
Sosyoloji - 1992

Umut Şenol
İşletme - 2001

Cenk ERTEN
Ekonomi - 1993

Onur GARGILI
Kimya - 2005

İbrahim ÜĞDÜL
Endüstri Mühendisliği - 2000

Ahmet Uygar Ekin
İşletme - 1997

Burcu Bilaç
Endüstri Mühendisliği - 2002

Hülya CESUR
Psikoloji - 2006

Ahmet BAL
Kimya - 2007

Dilek TELKES
İşletme - 1998

Hakan ZİHNİOĞLU - Başkan
Makina Mühendisliği - 1991
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Satış - Genel Müdür Yardımcısı

Murat ÖNGÖR - Başkan Yardımcısı
İşletme - 1993

Tuncel GÜLSOY - Başkan Yardımcısı
Makina Mühendisliği - 1975

İsmail DURMUŞ
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2000

Savaş YAŞAR
Sosyoloji - 1992

Dilek ÇALGAN
Kimya - 1976

İbrahim ÜĞDÜL
Endüstri Mühendisliği - 2000

Arzu ÇEKİRGE PAKSOY
İşletme - 1986

Sinan KILIÇOĞLU
Bilgisayar Mühendisliği - 1994

Cem TANIR
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2001

Sertaç YERLİKAYA
Endüstri Mühendisliği - 1991

Levent TUNCA
İşletme - 1991

Hasan Cüneyt İLÇÖL
Endüstri Mühendisliği - 1991

Ahmet Uygar EKİN
İşletme - 1997

Burcu BİLAÇ
Endüstri Mühendisliği - 2002

Umut ŞENOL
İşletme - 2001

Onur GARGILI
Kimya - 2005

Burak AKAY
Makina Mühendisliği - 2003

Mehmet NANE
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1990

Deniz MISIR
Ekonomi - 1999

Özlem İNCE
Matematik Öğretmenliği - 1998

Cenk ERTEN
Ekonomi - 1993

Arif ESENÇ
Inşaat Mühendisliği - 1995

Alsev UTKU
İşletme - 1994

Şükrü ERGÜN - Başkan
İşletme - 1981

Tunçel GÜLSOY - Başkan Yardımcısı
Makina Mühendisliği - 1975

Naci SIĞIN - Başkan Yardımcısı
İşletme - 1988

Hakan PEKŞEN
Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1986

Saba BERİKLER
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1994

Muzaffer AKPINAR
İşletme - 1985

İsmail DURMUŞ
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2000

Deniz GÜLOĞLU
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2001

Harika SAĞLICAK
İngilizce Öğretmenliği - 1995

İlker ASLAN
Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 2001

Tamer ATABARUZ
İnşaat Mühendisliği - 1988

Nuri AYDIN
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1994

Zafer BERKMAN
Endüstri Mühendisliği - 1990

Tülay GÜNGEN
Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1977

Nilgün İLTEMİR
Kimya - 1996

Mehmet NANE
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1990

ALper UYAR
Ekonomi - 1986

Savaş YAŞAR
Sosyoloji - 1992

Cengiz GENÇ - Başkan
Ekonomi - 1990

Meltem GÜRLER GÖKSEL - Başkan Yardımcısı
Psikoloji - 1990

Hakan ZİHNİOĞLU - Başkan Yardımcısı
Makina Mühendisliği - 1991

Güran YET
ekonomi - 1989

Deniz İNSEL
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1976

Ali TEKCAN
Psikoloji - 1989

Nilhan ÖNAL
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1999

Zeynep OKAN
İngiliz Dili ve Edebiyatı - 1999

Murat YALNIZOĞLU
Endüstri Mühendisliği - 1980

İsmail DURMUŞ
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2000

Muzaffer AKPINAR
İşletme - 1985

Altan SEKMEN
Turizm İşletmeciliği - 1996

Deniz GÜLOĞLU
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2001

Duygu ERTEN
Inşaat Mühendisliği - 1988

Nil KESKİN KELEŞ
Tarih - 1997

Saba BERİKLER KERTMECİOĞLU
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1994

Niyazi KAMIŞLI
Inşaat Mühendisliği - 2001

Yeşim DİRLİK KEBABÇIOĞLU
Bilgisayar Mühendisliği - 1999

Koray ARIKAN - Başkan
İnşaat Mühendisliği- 1983

Önder ŞAHİN - Başkan Yardımcısı
İşletme - 1985

Hakan ZİHNİOĞLU
Makina Mühendisliği - 1991

Nilhan ÖNAL
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1999

Hürriyet OĞUZKAN
İşletme - 1983

Zeynep ATAY

Hakan Pekşen
Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1986

İbrahim ÜĞDÜL
Endüstri Mühendisliği - 1986

Tunçel GÜLSOY
Makina Mühendisliği - 1975

Fazilet BACAK
İşletme - 1996

Yeşim DİRLİK
Bilgisayar Mühendisliği - 1999

A.Deniz İNSEL
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1976

Zeynep OKAN
İngiliz Dili ve Edebiyatı - 1999

Pınar PAKSOY
Kimya Mühendisliği - 1983

Nurdan TÜMBEK
Sosyoloji - 1988

Onur UMUT
Endüstri Mühendisliği - 1986

Murat YALNIZOĞLU
Endüstri Mühendisliği - 1980

Saadettin YILMAZ
ekonomi - 1999

E. Naci BAŞERDEM - Başkan
İşletme- 1981

Nuri Levent ÖZTUNÇ - Başkan Yardımcısı
Endüstri Mühendisliği - 1982

Hakan PEKŞEN
Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1986

Hakan ZİHNİOĞLU
Makina Mühendisliği - 1991

İdil AKİDİL
İşletme - 1995

Koray ARIKAN
Makina Mühendisliği - 1983

Prof.Dr. Zeynep ATAY


Meltem GÜRLER
Psikoloji - 1990

Önder ŞAHİN
İşletme - 1985

Nilgün LANGENBERG
İşletme - 1992

Tamer BALKANLI
Kimya Mühendisliği - 1989

Arif Arda KARAÇELEBİ
Endüstri Mühendisliği - 1998

Serra GÖRPE
Psikoloji - 1988

Erdem ÖKTEMUS
Ekonomi - 1986

Sertaç ŞENER
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1999

Fatih UYSAL
İşletme - 1999

Nurdan TÜMBEK
Sosyoloji - 1988

İbrahim ÜĞDÜL
Endüstri Mühendisliği - 2000

Bülent OKANDAR - Başkan
Orta Kademe Yöneticilik - 1977

A. Mutlu KÖYLÜOĞLU - Başkan Yardımcısı
Inşaat Mühendisliği - 1988

Gözde DEDEOĞLU
İşletme - 1982

Can TÜLÜMEN
Inşaat Mühendisliği - 1986

İsmet GEDİK
Inşaat Mühendisliği - 1983

Recep ALTAY
İşletme - 1978

Musa Galip EROĞLU
İnşaat Mühendisliği - 1978

Nurbanu PEKOL
Kimya - 1979

A. Muhittin UZUNER
İşletme - 1986

İlhami AKKUM
İnşaat Mühendisliği - 1984

Erol Cem KOÇAK
İnşaat Mühendisliği - 1986

Kemal OKUMUŞ
İnşaat Mühendisliği - 1987

Onur KOCA - Başkan
Elektrik- Elektronik Mühendisliği - 1982

Cengiz GENÇ - Başkan Yardımcısı
Ekonomi - 1990

Şükrü ERGÜN
İşletme - 1981

İdil GÜPGÜPOĞLU
İnşaat Mühendisliği - 1979

Serdar AKÇALI
Makina Mühendisliği - 1980

Cevdet AKÇAY
ekonomi - 1983

Dr. A Levent ALPAY
İşletme - 1976

Meltem GÜRLER
Psikoloji - 1990

Bülent OKANDAR
Orta Kademe Yöneticilik - 1977

Necati GÜLER - Başkan
Endüstri Mühendisliği- 1980

Dr. M. Atilla ÖNER - Başkan Yardımcısı
Kimya Mühendisliği - 1978

Onur KOCA
Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1982

Esat ERKUŞ
İşletme - 1981

Recep ALTAY
İşletme - 1978

Ömer BURHANOĞLU
Makina Mühendisliği - 1982

Gözde DEDEOĞLU
İşletme - 1982

Cengiz GENÇ
Ekonomi - 1990

Prof. Dr. Vedat YERLİCİ
İnşaat Mühendisliği - 1951

Yar. Doç. Cevdet AKÇAY
ekonomi - 1983

İdil GÜPGÜPOĞLU
İnşaat Mühendisliği - 1979

Dr. Yılmaz ARGÜDEN - Başkan
Endüstri Mühendisliği- 1980

Dr. M. Atilla ÖNER - Başkan Yardımcısı
Kimya Mühendisliği - 1978

Gavsi ÖZARPAK
İşletme - 1985

Tayfun ÖZTÜRK
Ekonomi - 1986

Serdar AKÇALI
Makina Mühendisliği - 1980

Prof. Dr. Ömür AKYÜZ
Fizik - 1963

Ömer BURHANOĞLU
Makina Mühendisliği - 1982

Ahmet MEREY
İşletme - 1972

Rındı Gül ORAL(ERON)
İşletme - 1980

Levent ÖZTUNÇ
Endüstri Mühendisliği - 1982

Recep ALTAY
İşletme - 1978

Dr. Yılmaz ARGÜDEN - Başkan
Endüstri Mühendisliği- 1980

Prof. Dr. Mustafa DİLBER - Başkan Yardımcısı
İşletme - 1963

Necati GÜLER
Endüstri Mühendisliği - 1980

Dr. M. Atilla ÖNER
Kimya Mühendisliği - 1978

Ömer BURHANOĞLU
Makina Mühendisliği - 1982

Ali İYİOĞLU
İşletme - 1978

Saadet KUYUMCU CANTİMUR
İşletme - 1980

Ahmet MEREY
İşletme - 1974

Gavsi ÖZARPAK
İşletme - 1985

Oya KÖSEMEN
Elektronik Programı - 1976

Prof. Dr. Üstün ERGÜDER - Başkan
Robert Koleji - 1957

Mehmet BAYRAKTAROĞLU - Başkan Yardımcısı
Makina Mühendisliği - 1977

Faruk BAYIR
Makina Mühendisliği - 1977

Ahmet MEREY
İşletme - 1974

Saide COP KUZEYLİ
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1976

Haşim DURUSEL
İşletme - 1979

Melis KİBAR
Kimya Mühendisliği - 1976

Prof. Dr. Gündüz ULUSOY
Makina Mühendisliği - 1970

Mete YALÇIN
İnşaat Mühendisliği - 1957

Halil KURDOĞLU - Başkan

Mehmet BAYRAKTAROĞLU - Başkan Yardımcısı
Makina Mühendisliği - 1977

Yavuz OTAR
İşletme - 1968

Oya KÖSEMEN
Elektronik Programı - 1976

Nazım AKSOY
Makina Mühendisliği - 1977

Halil KURDOĞLU - Başkan

Mehmet BAYRAKTAROĞLU - Başkan Yardımcısı
Makina Mühendisliği - 1977

Yavuz OTAR
İşletme - 1968

Oya KÖSEMEN
Elektronik Programı - 1976

Nazım AKSOY
Makina Mühendisliği - 1977