Kurumsal Yapı

Gökhan ÖĞÜT

Nilhan Muzaffer

İşletme - 1995 Finans - Denetim Yöneticisi

nilhanmuzaffer@bumed.org.tr

Gökhan ÖĞÜT

Melek Ülkü Arısoy

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2007 Üye Mezun İlişkileri - Kaynak Geliştirme ve Bireysel Bağış Yöneticisi melekulkuarisoy@bumed.org.tr

Ahmet Uygar EKİN

Elif Bakırlıoğlu

Turizm İşletmeciliği - 2007 Etkinlik Yöneticisi

elifbakirlioglu@bumed.org.tr

Cenk ERTEN

Celal Bayrakal

Sosyal Tesisler Yöneticisi

celalbayrakal@bumed.org.tr

Gökhan ÖĞÜT

Murat Öngör - Başkan

İşletme - 1993

Sonorous Ses ve Görüntü Sistemleri Tic. Aş. - Ortak

Gökhan ÖĞÜT

Gökhan ÖĞÜT - Başkan Yardımcısı

Endüstri Mühendisliği - 1997

Ahmet Uygar EKİN

Ahmet Uygar EKİN - Başkan Yardımcısı

İşletme - 1997

İŞ BANKASI - Bakırköy Şube Müdürü

Cenk ERTEN

Cenk ERTEN - Başkan Yardımcısı

Ekonomi - 1993

ŞEKER LEASING - Genel Müdür & YKÜ

Umut ŞENOL

Umut ŞENOL - Yazman

İşletme - 2001

HOPİ - CFO

Hülya Cesur

Hülya Cesur - Sayman

Psikoloji - 2006, Executive MBA - 2012

GODE - Genel Müdür

Barış Oran

Barış Oran - Üye

İşletme - 1995

SABANCI HOLDİNG - CFO

Tolga YAMANEL

Tolga YAMANEL - Üye

Endüstri Mühendisliği - 1993

SONOROUS - Yönetici Ortak

Gül ÇELİKKIRAN

Gül ÇELİKKIRAN - Üye

İşletme - 1993

DeparSYS Technologies- Kurucu Ortak, Sanat Danışmanı

Mehmet Tevfik NANE

Mehmet Tevfik NANE - Denetleme Kurulu Başkanı

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1990

PEGASUS - CEO

Aylin ÇAKIR

Aylin ÇAKIR - Denetim Kurulu Yedek Üye

Anneysen.com - Kurucu Ortak

Yeşim BURUL

Yeşim BURUL - Denetleme Kurulu Asil Üye

Psikoloji - 1997

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ - Sinema-TV ve Medya Bölümleri Öğretim Görevlisi

Türker ÇELİK

İsmail Türker ÇELİK - Denetleme Kurulu Asil Üye

İnşaat Mühendisliği - 2000

İSTANBUL SANAYİ ODASI - Genel Sekreter Yardımcısı

Esin AKSİN

Esin AKSİN - Denetleme Kurulu Yedek Üye

Ekonomi - 1995

ESAJANS - Kurucu

Pınar Nokay KARABULUT

Pınar Nokay KARABULUT - Denetleme Kurulu Yedek Üye

Ekonomi - 2007

BALPARMAK - Yurtiçi & Yurtdışı Pazarlama Müdürü

Ahmet BAL

Ahmet BAL - Yedek Üye

Kimya - 2007

BEYMEN - Pazarlama Müdürü

Sinem BOZOKLAR

Sinem BOZOKLAR - Yedek Üye

Ekonomi - 1999

COCO COLA - Yeni İştirakler ve İş Geliştirme Direktörü

Fatih UYSAL

Fatih UYSAL - Yedek Üye

İşletme - 1999

CEO - Kariyer.net

Cüneyt YALAZ

Cüneyt YALAZ - Yedek Üye

Ekonomi - 1993

Tiyatrocu

Elvan ZİHNİOĞLU

Elvan ZİHNİOĞLU - Yedek Üye

İngilizce Öğretmenliği - 1996

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI - Genel Müdür Yardımcısı

Jülide ATEŞ İSKEÇELİ

Jülide ATEŞ İSKEÇELİ - Yedek Üye

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ - 1997

SHOW TV - Ana Haber Bülteni Sunucusu

Murat ESER

Murat ESER - Yedek Üye

İşletme - 2006

COCA-COLA İÇECEK - Özel Müşteriler, İş Geliştirme Müdürü

Lusi Levi ADUT

Lusi Levi ADUT - Yedek Üye

İşletme - 1986

OKI - Genel Müdür

Onur GARGILI

Onur GARGILI - Yedek Üye

Kimya - 2005

VODAFONE - Senior Pazarlama Müdürü

Hakan Zihnioğlu - Başkan
Makina Mühendisliği - 1991

Murat Öngör - Başkan Yardımcısı
İşletme - 1993

Savaş Yaşar - Başkan Yardımcısı
Sosyoloji - 1992

Umut Şenol
İşletme - 2001

Cenk ERTEN
Ekonomi - 1993

Onur GARGILI
Kimya - 2005

İbrahim ÜĞDÜL
Endüstri Mühendisliği - 2000

Ahmet Uygar Ekin
İşletme - 1997

Burcu Bilaç
Endüstri Mühendisliği - 2002

Hülya CESUR
Psikoloji - 2006

Ahmet BAL
Kimya - 2007

Dilek TELKES
İşletme - 1998

Hakan ZİHNİOĞLU - Başkan
Makina Mühendisliği - 1991
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Satış - Genel Müdür Yardımcısı

Murat ÖNGÖR - Başkan Yardımcısı
İşletme - 1993

Tuncel GÜLSOY - Başkan Yardımcısı
Makina Mühendisliği - 1975

İsmail DURMUŞ
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2000

Savaş YAŞAR
Sosyoloji - 1992

Dilek ÇALGAN
Kimya - 1976

İbrahim ÜĞDÜL
Endüstri Mühendisliği - 2000

Arzu ÇEKİRGE PAKSOY
İşletme - 1986

Sinan KILIÇOĞLU
Bilgisayar Mühendisliği - 1994

Cem TANIR
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2001

Sertaç YERLİKAYA
Endüstri Mühendisliği - 1991

Levent TUNCA
İşletme - 1991

Hasan Cüneyt İLÇÖL
Endüstri Mühendisliği - 1991

Ahmet Uygar EKİN
İşletme - 1997

Burcu BİLAÇ
Endüstri Mühendisliği - 2002

Umut ŞENOL
İşletme - 2001

Onur GARGILI
Kimya - 2005

Burak AKAY
Makina Mühendisliği - 2003

Mehmet NANE
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1990

Deniz MISIR
Ekonomi - 1999

Özlem İNCE
Matematik Öğretmenliği - 1998

Cenk ERTEN
Ekonomi - 1993

Arif ESENÇ
Inşaat Mühendisliği - 1995

Alsev UTKU
İşletme - 1994

Şükrü ERGÜN - Başkan
İşletme - 1981

Tunçel GÜLSOY - Başkan Yardımcısı
Makina Mühendisliği - 1975

Naci SIĞIN - Başkan Yardımcısı
İşletme - 1988

Hakan PEKŞEN
Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1986

Saba BERİKLER
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1994

Muzaffer AKPINAR
İşletme - 1985

İsmail DURMUŞ
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2000

Deniz GÜLOĞLU
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2001

Harika SAĞLICAK
İngilizce Öğretmenliği - 1995

İlker ASLAN
Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 2001

Tamer ATABARUZ
İnşaat Mühendisliği - 1988

Nuri AYDIN
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1994

Zafer BERKMAN
Endüstri Mühendisliği - 1990

Tülay GÜNGEN
Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1977

Nilgün İLTEMİR
Kimya - 1996

Mehmet NANE
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1990

ALper UYAR
Ekonomi - 1986

Savaş YAŞAR
Sosyoloji - 1992

Meltem GÜRLER GÖKSEL - Başkan Yardımcısı
Psikoloji - 1990

Hakan ZİHNİOĞLU - Başkan Yardımcısı
Makina Mühendisliği - 1991

Güran YET
ekonomi - 1989

Deniz İNSEL
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1976

Ali TEKCAN
Psikoloji - 1989

Nilhan ÖNAL
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1999

Zeynep OKAN
İngiliz Dili ve Edebiyatı - 1999

Murat YALNIZOĞLU
Endüstri Mühendisliği - 1980

İsmail DURMUŞ
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2000

Muzaffer AKPINAR
İşletme - 1985

Altan SEKMEN
Turizm İşletmeciliği - 1996

Deniz GÜLOĞLU
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 2001

Duygu ERTEN
Inşaat Mühendisliği - 1988

Nil KESKİN KELEŞ
Tarih - 1997

Saba BERİKLER KERTMECİOĞLU
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1994

Niyazi KAMIŞLI
Inşaat Mühendisliği - 2001

Yeşim DİRLİK KEBABÇIOĞLU
Bilgisayar Mühendisliği - 1999

Koray ARIKAN - Başkan

Inşaat Mühendisliği - 1983

Önder ŞAHİN - Başkan Yardımcısı

İşletme - 1985

Hakan ZİHNİOĞLU

Makina Mühendisliği - 1991

Nilhan ÖNAL

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1999

Hürriyet OĞUZKAN

İşletme - 1983

Zeynep ATAY

Hakan Pekşen

Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1986

İbrahim ÜĞDÜL

Endüstri Mühendisliği - 1986

Tunçel GÜLSOY

Makina Mühendisliği - 1975

Fazilet BACAK

İşletme - 1996

Yeşim DİRLİK

Bilgisayar Mühendisliği - 1999

A.Deniz İNSEL

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1976

Zeynep OKAN

İngiliz Dili ve Edebiyatı - 1999

Pınar PAKSOY

Kimya Mühendisliği - 1983

Nurdan TÜMBEK

Sosyoloji - 1988

Onur UMUT

Endüstri Mühendisliği - 1986

Murat YALNIZOĞLU

Endüstri Mühendisliği - 1980

Saadettin YILMAZ

ekonomi - 1999

E. Naci BAŞERDEM - Başkan

İşletme - 1981

Nuri Levent ÖZTUNÇ - Başkan Yardımcısı

Endüstri Mühendisliği - 1982

Hakan PEKŞEN

Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1986

Hakan ZİHNİOĞLU

Makina Mühendisliği - 1991

İdil AKİDİL

İşletme - 1995

Koray ARIKAN

Makina Mühendisliği - 1983

Prof.Dr. Zeynep ATAY

Meltem GÜRLER

Psikoloji - 1990

Önder ŞAHİN

İşletme - 1985

Nilgün LANGENBERG

İşletme - 1992

Tamer BALKANLI

Kimya Mühendisliği - 1989

Arif Arda KARAÇELEBİ

Endüstri Mühendisliği - 1998

Serra GÖRPE

Psikoloji - 1988

Erdem ÖKTEMUS

ekonomi - 1986

Sertaç ŞENER

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1999

Fatih UYSAL

İşletme - 1999

Nurdan TÜMBEK

Sosyoloji - 1988

İbrahim ÜĞDÜL

Endüstri Mühendisliği - 2000

Bülent OKANDAR - Başkan

Orta Kademe Yöneticilik - 1977

A. Mutlu KÖYLÜOĞLU - Başkan Yardımcısı

Inşaat Mühendisliği - 1988

Gözde DEDEOĞLU

İşletme - 1982

Can TÜLÜMEN

Inşaat Mühendisliği - 1986

İsmet GEDİK

Inşaat Mühendisliği - 1983

Recep ALTAY

İşletme - 1978

Musa Galip EROĞLU

İnşaat Mühendisliği - 1978

Nurbanu PEKOL

Kimya - 1979

A. Muhittin UZUNER

İşletme - 1986

İlhami AKKUM

İnşaat Mühendisliği - 1984

Erol Cem KOÇAK

İnşaat Mühendisliği - 1986

Kemal OKUMUŞ

İnşaat Mühendisliği - 1987

F. Onur KOCA - Başkan

Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1982

Cengiz GENÇ - Başkan Yardımcısı

ekonomi - 1990

Şükrü ERGÜN

İşletme - 1981

İdil GÜPGÜPOĞLU

İnşaat Mühendisliği - 1979

Serdar AKÇALI

Makina Mühendisliği - 1980

Cevdet AKÇAY

ekonomi - 1983

Dr. A Levent ALPAY

İşletme - 1976

Meltem GÜRLER

Psikoloji - 1990

Bülent OKANDAR

Orta Kademe Yöneticilik - 1977

Necati GÜLER - Başkan

Endüstri Mühendisliği - 1980

Dr. M. Atilla ÖNER - Başkan Yardımcısı

Kimya Mühendisliği - 1978

Onur KOCA

Elektrik-Elektronik Mühendisliği - 1982

Esat ERKUŞ

İşletme - 1981

Recep ALTAY

İşletme - 1978

Ömer BURHANOĞLU

Makina Mühendisliği - 1982

Gözde DEDEOĞLU

İşletme - 1982

Cengiz GENÇ

ekonomi - 1990

Prof. Dr. Vedat YERLİCİ

İnşaat Mühendisliği - 1951

Yar. Doç. Cevdet AKÇAY

ekonomi - 1983

İdil GÜPGÜPOĞLU

İnşaat Mühendisliği - 1979

Dr. Yılmaz ARGÜDEN - Başkan

Endüstri Mühendisliği - 1980

Dr. M. Atilla ÖNER - Başkan Yardımcısı

Kimya Mühendisliği - 1978

Gavsi ÖZARPAK

İşletme - 1985

Tayfun ÖZTÜRK

ekonomi - 1986

Serdar AKÇALI

Makina Mühendisliği - 1980

Prof. Dr. Ömür AKYÜZ

Fizik - 1963

Ömer BURHANOĞLU

Makina Mühendisliği - 1982

Ahmet MEREY

İşletme - 1972

Rındı Gül ORAL(ERON)

İşletme - 1980

Levent ÖZTUNÇ

Endüstri Mühendisliği - 1982

Recep ALTAY

İşletme - 1978

Dr. Yılmaz ARGÜDEN - Başkan

Endüstri Mühendisliği - 1980

Prof. Dr. Mustafa DİLBER - Başkan Yardımcısı

İşletme - 1963

Necati GÜLER

Endüstri Mühendisliği - 1980

Dr. M. Atilla ÖNER

Kimya Mühendisliği - 1978

Ömer BURHANOĞLU

Makina Mühendisliği - 1982

Ali İYİOĞLU

İşletme - 1978

Saadet KUYUMCU CANTİMUR

İşletme - 1980

Ahmet MEREY

İşletme - 1974

Gavsi ÖZARPAK

İşletme - 1985

Oya KÖSEMEN

Elektronik Programı - 1976

Prof. Dr. Üstün ERGÜDER - Başkan

Robert Koleji - 1957

Mehmet BAYRAKTAROĞLU - Başkan Yardımcısı

Makina Mühendisliği - 1977

Faruk BAYIR

Makina Mühendisliği - 1977

Ahmet MEREY

İşletme - 1974

Saide COP KUZEYLİ

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler - 1976

Haşim DURUSEL

İşletme - 1979

Melis KİBAR

Kimya Mühendisliği - 1976

Prof. Dr. Gündüz ULUSOY

Makina Mühendisliği - 1970

Mete YALÇIN

İnşaat Mühendisliği - 1957

Halil KURDOĞLU - Başkan

Mehmet BAYRAKTAROĞLU - Başkan Yardımcısı

Makina Mühendisliği - 1977

Yavuz OTAR

İşletme - 1968

Oya KÖSEMEN

Elektronik Programı - 1976

Nazım AKSOY

Makina Mühendisliği - 1977

Halit KURDOĞLU - Başkan

Mehmet BAYRAKTAROĞLU - Başkan Yardımcısı

Makina Mühendisliği - 1977

Yavuz OTAR

İşletme - 1968

Oya KÖSEMEN

Elektronik Programı - 1976

Nazım AKSOY

Makina Mühendisliği - 1977