Reklam Alanları
Dergi

1988 yılında yayın hayatına başlayan "Boğaziçi" Dergisi'nin tirajı 15.500 ve yılda 11 sayı yayımlanıyor. Ama etkisi çok daha büyük. Dergi elden ele dolaşıyor. Boğaziçi Mezunları her sayıyı sabırsızlıkla bekliyor, okuyor ve saklıyor. İçindeki konular benzersiz: Eski Boğaziçi yıllıklarından alıntılar, gündemdeki konulara ilişkin Boğaziçili yorumlar, özenle seçilmiş kapak konuları…

Üstelik, Şubat 2007'den beri Boğaziçi Dergisi e-dergi olarak www.bumed.org.tr adresli portalimizde yayınlanıyor sanal ortamda Boğaziçililer’e ve Boğaziçi'ni takip etmek isteyenlere dijital yayın yapıyor. Artık, Boğaziçi Dergisi'ni, internet üzerinden sayfa çevirme sesi ile bile duyarak okuyabilmek, eski sayıların arşivlerine ulaşabilmek mümkün…

"Boğaziçi" Dergisi'nin bu yüzden hiçbir rakibi yok! Okurları Türkiye'yi yönlendiren bu dergide ve dolayısıyla e-dergide, siz de reklamlarınızla yer alın. Bir Boğaziçiliyi etkilediğinizde, aslında çok daha büyük bir kitleyi etkileyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Özel Sayı

ÖSS’de çeşitli puan türlerinde en başarılı olan öğrencilere, Boğaziçi Üniversitesi yeni kayıt yaptıran öğrencilere ve akademisyenlere gönderilen, toplamda 5.000 adet basılan Özel sayı son 1 yılda yayımlanmış konularda özel bir seçki ile hazırlanır.

İçerik Boğaziçi’ni ve Boğaziçi’nin kültürünü ileriki kuşaklara aktaracak örneklerden oluşur.

Özel sayıda ilan veren firma/markalar üst düzeyde başarı göstermiş olan geleceğin parlak yönetici adaylarına doğrudan ulaşma imkanına sahip olurlar..

E-bülten

BÜMED tarafından düzenli olarak 25.000 mezunun e-posta adresine gönderilen e-bülten, derneğin etkinliklerini ve üniversiteden haberleri içeriyor. Boğaziçililerin ajandalarını belirledikleri e-bültene banner ve link verebilir, markanızın hedef kitlenize ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Radyo Boğaziçi’nde spot reklam verilebileceği gibi özel program sponsorluğu da yapılabilmektedir..

Portal
Firma www.bumed.org.tr sayfasında  banner ile yer alabilir.
Panolar

BÜMED’in mevcut tesislerinde yer alan otopark, havuzbaşı, şelale pano, fitness mekanlarına uygun ebatlarda yerleştirilecek panolarda firmalara  tanıtım imkanı sağlanmaktadır.

Havuz panoları

Fitness panoları

Tenis kortları panoları

Araç Teşhir

Otomobil firmalarının marka tanıtımı yapması amacıyla BÜMED tesisleri bahçesinde yer alan sergileme alanında min. 7 gün boyunca araç tanıtım ve stant faaliyeti yapılır.

Firma ile karşılıklı görüşmenin neticesinde, iki tarafın da onayladığı uygun bir spotta, tanıtım süresi boyunca "branding" yapabilir.

 

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk