Street Dance & Hip Hop

Hip Hop Dance atölyesi dünyada müzik listelerinden düşmeyen müziklere uygun koreografilerin yapıldığı kendine has bir tarzı olan atölye çalışmasıdır. Hip hop kültürü sadece müziğiyle değil dansıyla da gençler arasında büyük ilgi görüyor. Bu çalışma ile bireylerin hayal gücü sınırlarını yükseltip hayat tecrübelerini arttırmayı hedeflenmektedir. Dans, insanların karakterlerini geliştiriyor ve daha mutlu bireyler haline gelmelerini sağlıyor. Bu yüzden Hip Hop atölye çalışmaları herkese farklı deneyimler yaşatırken aynı zamanda spor yaparak daha sağlıklı bireyler olmalarını sağlıyor.
Dans en güzel egzersiz çeşitlerinden biridir. Bu Atölye çalışması aynı zamanda daha zinde, daha sağlıklı,esnek ve daha yaratıcı olmanıza öncülük ediyor. Stres , kilo problemi, gibi bir çok olumsuzluğu da geri bırakmanız için harika bir fırsat.

Tarih: 13 Şubat 2019
Gün:
Perşembe
Saat:
19.30 – 21.30
Süre: 4 hafta

Katılım Bedeli
Üye: 300 TL
Misafir: 400 TL

Eğitmen: Mine Yılmazbilek
1983 Eskişehir’de doğdu. Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Rekreasyon Bölümü’nde öğrenim gördü. Kariyer hayatına Anadolu Üniversitesi spor tesislerinde 5 yıl boyunca dans ve egzersiz koçluğu yaparak devam etti. 2007 yılında İstanbul’a gelerek Hillside, Mayadrom, Ağaoğlu gibi büyük spor tesislerinde eğitmen olarak çalışmaya devam etti.

7 yıl Mars Sportif bünyesinde (MAC/MACFit) eğitmenlik ve yöneticilik yaptı. Dans ve grup dersleri üzerine 1200 civarında eğitmen yetiştirmiştir. Aynı zamanda Studio by MACFit ve HipUp branşlarının yaratıcısı, koreografı ve yöneticisidir.

Halen çalışmalarına devam etmekte, eğitmen yetiştirmekte ve koreograflık yapmaktadır.

13 Şubat online ödeme için tıklayınız…
19 Mart online ödeme için tıklayınız…
7 Mayıs online ödeme için tıklayınız…