BUgezi ile Cruise Turları Başlıyor

Avrupa, Güney Amerika ve Güney Afrika’nın en büyük cruise firması olanve 2005 yılından bu yana ülkemizde de faaliyet gösteren MSC Cruises ile BÜMED, aynı zamanda BUgezi faaliyetlerimizin de destekçisi olan CTC Turizm’in katkılarıyla yepyeni bir işbirliğine imza atıyorlar.

Bu önemli işbirliği kapsamında MSC Cruises, BÜMED Üyeleri ve ailelerinin katılacağı gemi seyahatlerinde çok özel avantajlar ve indirimler sunacak. MSC gezilerinde sağlanacak bu özel fırsatlar, yıl boyunca öncelikle BÜMED üyelerine duyurulup, seyahat esnasında yapılabilecek küçük hoşluklar ve daha birçok sürpriz ile de renklendirilecek. 

2005 yılında Türkiye ofisini açan MSC Cruises, her hafta düzenli İstanbul ve İzmir çıkışlı Ege Adriyatik tur programları ile cruise seyahatini Türkiyeli gezginlere tanıttı ve sevdirdi.  Türkiye operasyonlarının başlangıcından bu güne de cruise taleplerinde ciddi bir artış olduğu gözlemlendi.  

Sektörün en önde gelen firmalarından olan MSC Cruises, cruise sektörüne kazandırdığı pek çok yenilik ve inovatif yönetim anlayışı ile büyümeye devam ediyor. MSC, ilgi çekici-farklı destinasyonları ile gemide daha fazla tatil yapma alışkanlıklarının oluşması adına son dönemde bir çok önemli adıma imza atıyor.  Çocuklara, gençlere ve balayı çiftlerine sunduğu özel imkanlarla, seyahate katılanlara iz bırakacak tecrübeler yaşatmayı hedeflene MSC Cruises, 12 gemilik filosunu 2021 yılına değin filosuna katacağı 7 adet yeni nesil gemi ile 19 gemilik dev bir filoya dönüştürecek. 

Yeni nesil gemilerde; Cirque du Soleil’in şovlarından tutun, “Beach Condo” konsepti sayesinde geminin genelinde kendinizi denizle bütünleşmiş hissedeceğiniz son teknoloji dizaynlar, yenilenmiş ayrıcalıklı MSC Yacht Club hizmetleri, Samsung teknolojisi ile donatılmış, akıllı robotlarla desteklenmiş hizmetler ve sağlıklı yaşam için özel eğitmenler eşliğinde spor imkanları gibi bir çok üstün hizmete sahip olabiliyorsunuz. 

Ayrıca son dönemlerde popüler olan ve dünya evine gemide girmeyi hayal eden seyahat severlere de MSC Cruises olarak; özel evlilik paketleri, kutlama alternatifleri, gelinlik-damatlık provaları, makyaj, profesyonel fotograf çekimleri, albümler oluşturma, salon süsleme, parti organize etme, özel SPA-masaj ile dinlendirme ve sabah kahvaltısının odanıza kadar gelebileceği ve sosyal medya dahil her yerde keyifle paylaşacağınız bir deneyim imkanı da yaratılmış. 

MSC Cruise bu yılki sloganı ile BÜMED’lilere ve tüm seyahatseverlere, sadece bir Cruise değil, daha fazlasını vaadediyor! 

CTC Turizm aracılığı ile imza atılan bu büyük işbirliği kapsamında,  gemi seyahatini Ekim ayının ortası ile Kasım sonuna kadar olan 1.Erken Rezervasyon döneminde yapan BÜMED Üyeleri, programına göre değişmekle birlikte kabin başı 800 Euro’ya varan büyük indirimler kazanacak, maliyet fiyatlarının bile altında, muhteşem bir tatili satın almanın ayrıcalığını yaşayacalkar. 

Akdeniz, Ege Adriyatik, Baltık Başkentleri, Kanarya Adaları, Kuzey Avrupa Fiyordları, Küba-Karayipler, Transatlantik, Birleşik Arap Emirlikleri-Umman, İngiltere-İzlanda, İngiltere-İrlanda gibi alternatifli seyahat programlarından birini tercih ederek, eğlenirken seyahat etme imkanına sahip olur iken, en güzel şehirleri, doğa, kültür, sanat ve tarihin tadını çıkarabilirsiniz. Gemi seyahatlerinde yapabileceğiniz en güzel tercihlerden biri de, ülkemizde soğuklar yaşanmaya başladığında, Birleşik Arap Emirlikleri, Küba-Karayipler, Kanarya Adaları gibi sıcacık coğrafyalarda içinizi ısıtacak keyifli bir tatil yapabilirsiniz. 

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak, BUgezi faaliyetlerimiz kapsamında MSC Cruises ile yapmış olduğumuz bu yepyeni ve dev işbirliği ile, turizm sektöründe son yılların en popüler tercihleri arasında yer alan cruise gezilerini, üyelerimize ve camiamıza ayrıcalıklı olarak sunmanın gururunu yaşıyoruz. 

Başlangıcından bu yana, üye ve mezunlarımızın büyük ilgi ve desteği ile bir çok geziye imza atarak kendini kanıtlayan BUgezi programları, 2017 ile birlikte yepyeni organizasyonlarına devam edecek. 

Önümüzdeki dönemde, bu işbirliğimiz ve birbirinden iddialı BUgezi faaliyetlerini detaylı olarak duyurmaya devam edeceğiz. Eğer hala tanışmadıysanız, sizleri mutlaka BUgezi faaliyetlerimizi yakından takip etmeye ve seyahat planlarınızı yapmadan önce BUgezi’ye göz atmaya davet ediyoruz.

Gezi faaliyetlerimizle ilgili olarak, ayrıntılı bilgi ve ön rezervasyonlar için: 

0212 359 58 21 Elif Bakırlıoğlu
0212 359 58 13 Tuba Taşyürek
bugezi@bumed.org.tr

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk