Samos Adası

1.GÜN 31 Ağustos, Perşembe:  Kuşadası - Samos
Sabah saat 08.00’de Kuşadası limanında pasaport ve gümrük işlemleri için buluşma. Boarding kartlarının alınması ve feribota binme. Ortalama 1 saat 15 dakika sürecek olan keyifli bir deniz yolculuğundan sonra Samos Pythagorion limanına varış. Gümrük ve giriş işlemlerinden sonra limanda bekleyen rehberimiz ve otobüsümüz ile yarım günlük Samos turu. Pythagorion önceden Tigana olan adını ünlü matematikçi Pisagor’dan alan şirin mi şirin bir liman şehridir, Akdeniz’in en eski limanlarından birine sahiptir. Limanda bulunan Pisagor heykeli önünde fotoğraf çektirdikten sonra adanın en güzel köylerinden biri olan Kokkari’ye doğru yola çıkma. Kokkari kafeleri, denize sıfır tavernaları ile adanın en güzel eğlence yerlerinden biridir. Denizi genelde dalgalıdır. Sahildeki kafelerde oturarak denizin ve esintinin keyfini çıkarmayı unutmayın. Daha sonra turumuzun bitişi ile beraber Samos Vathy’e doğru yola çıkma. Vahty, Samos’un aynı zamanda başkentidir. Vahty’nin dar sokaklarında yapacağımız keyifli bir yolculuktan sonra otele dönüş ve check-in işlemlerini yapma. Canlı müzik eşliğinde bir Yunan adası klasiği olan tavernada akşam yemeği. Geceleme otelimizde.  

2.GÜN 1 Eylül, Cuma: Samos 
Sabah kahvaltısından sonra günün tadını çıkarmak ve egenin mavi sularında yüzebilmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.  

3.GÜN 2 Eylül, Cumartesi: Samos 
Sabah kahvaltısından sonra günün tadını çıkarmak ve egenin mavi sularında yüzebilmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.  

4.GÜN 3 Eylül, Pazar: Samos - Kuşadası
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Saat 15.30’da otelimizin lobisinde buluşma ve 17.00’de kalkacak olan feribot için limana transfer olma. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra saat 17.00’de Kuşadası limanına hareket. Takriben 1 saat 15 dakika sürecek olan deniz yolculuğundan sonra Kuşadası’na varış.  

Tarih: 31 Ağustos 2017, Perşembe Saat: 08.00
Buluşma Yeri: 
Kuşadası Limanı 

Katılım Bedeli
Üye Fiyatı :325 €  (İki kişilik odada kişi başı)
Misafir Fiyatı : 375 € (İki kişilik odada kişi başı)
Tek yatak farkı: 75 € 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
- Kuşadası-Samos-Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti 
- Kuşadası ve Samos liman vergileri
- Samos Adası yarım gün rehberli tur
- Bir akşam yemeği 
- Doryssa Bay Otel’de 3 gece oda-kahvaltı konaklama
- Liman - otel - liman transferleri 

- Samos liman-otel gidiş dönüş transferler
- TÜRSAB Seyahat Sigortası 

Fiyata Dahil Olmayanlar:
- 
Kuşadası’na ulaşım
Kişisel harcamalar 
Yurtdışı çıkış harcı 
- Öğle yemekleri 
Rehberlik hizmeti 
- Vize ücreti 

*İzmir – Kuşadası arası ulaşım talep doğrultusunda sağlanabilir.
**Belirtilen programın öncesinde ve/veya sonrasında İzmir ve çevresinde talep doğrultusunda transfer, konaklama ve rehberli tur organize edilebilir.

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk