BUgezi

2014 yılından itibaren, üye ve mezunlarımızı farklı ve keyifli atmosferlerde bir araya getirme amacıyla başlattığımız BUgezi markamızın bugün geldiği nokta ve sizlerden gördüğü büyük ilgi ve destek bizler için en büyük gurur kaynağı.

Geriye dönüp baktığımızda; 2014 yılı başında ‘Sinan’ın İstanbul’u‘ ile başlattığımız  BUgezi faaliyetlerimiz, tamamen sizlerin yönlendirme ve destekleriyle çok hızlı bir şekilde gelişti, serpildi.
İlk organizasyon sonrası, ardı ardına, ‘Bizans’ın İstanbul’u‘, ‘Osmanlı Başkenti Edirne’ , ‘Erguvan Zamanı Boğaziçi’nde Yalılar‘ tekne gezisi, ‘Saffet Emre Tonguç'87 ile Akşam Yemekli Boğaz Turu‘, ‘Tekirdağ: Bağların Büyülü Dünyası’na Yolculuk‘, ‘Taksim'den Tünel'e Adım Adım Pera‘, Mert Taner ’96 ile ‘Balat’tan Fener’e Yürüyüş’ ve ‘Kapalıçarşı’da Tarih ve Keyif Dolu Bir Gün‘ gezilerimizi gerçekleştirdik.
 
Bir sene gibi çok kısa bir süre içerisinde, aşağıda gördüğünüz onlarca geziyi organize eden BUgezi artık müdavimlerini oluşturdu diyebiliriz.  BUgezi ‘nin 2015 Takvimi’ni oluştururken, yine sizlerin beğenilerinize hitap edeceğini düşündüğümüz, hem uygun program ve maliyetleri sağlayıp, hem de kaliteden ödün vermeyecek bir yaklaşımla çalışmalarımızı yürüttük. Bu vizyonla da, yeni yıl takvimimizin ilk yurtdışı ayağı olarak Küba’yı seçtik.

2015 yılına hızlı bir başlangıç yapan BUgezi, Ocak ayında, ‘Castro ölmeden Küba’yı mutlaka görmek gerek!’  sloganıyla ‘BUgezi Küba’ yı gerçekleştirdi. Küba’nın hemen sonrası, sömestr tatilini de fırsat bilerek, Bulgaristan’ın 1 numaralı , Avrupa’nın sayılı kayak merkezlerinden ‘Bansko’ ya gittik. Yurtdışı gezilerinde de kendini kanıtlamaya başlayan BUgezi, 23 Nisan tatilinde harika bir ‘Toscana’ gezisi ve sirtakinin anavatanı Yunanistan’a minik bir ‘Sirtaki Workshop‘ kaçamağını birlikte gerçekleştirdi.

BUgezi 2015/2016 Takvimi çerçevesinde, sizlerle yepyeni ve birbirinden renkli gezilerimizi paylaşmaya başlayacağız. Geçtiğimiz bir buçuk sene içerisinde olduğu gibi, yine oldukça ilgi çekeceğini ve ses getireceğini düşündüğümüz bu faaliyetlerimizle beraber artık BUgezi ‘yi camiamız içerisinde bilinen ve tercih edilen bir marka haline getirmeyi hedefliyoruz. Hala tanışmadıysanız, sizleri BUgezi faaliyetlerimizi yakından takip etmeye ve eğlenceli gezilerimize katılmaya davet ediyoruz.


Ayrıntılı bilgi ve ön rezervasyon:
+ 90 (212) 359 58 13 Tuba Taşyürek
+ 90 (212) 359 58 20 Emine Çavak
bugezi@bumed.org.tr

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk