ŞanRuhi Su’nun Şan Ekolüyle Kurslarımızda Tanışma İmkânı

En büyük tutkularınızdan biri şarkı söylemekse, bir koro ya da solo performans sergilemek istiyorsanız ya da profesyonel yaşamınızın bir parçası olan müziği daha üst noktalara taşımak istiyorsanız iddialı bir şan eğitimi hizmetini sizlere sunuyoruz.

İçerik:  Dünyaca ünlü şan eğitmenlerinden Apollo Granforte’nin eğitim stillerinden birisi olan Bercanto tekniği esas alınarak, tercihe göre üst düzey bir ses eğitimi ya da başlangıç düzeyinde eğitim esas alınacaktır. Jazz, müzikaller, Türk Müziği ve kapsamlı olarak Batı müziğini içeren geniş bir yelpazede, nefes teknikleri, solfej, doğru telaffuz üzerinden ses performansı icra etme ve genel olarak bir ses eğitiminin gerektirdiği tüm detaylar kursumuz dâhilindedir. “Çağlardan Çağlara Notalar” bölümünde ise ders bitimindeki kısa dinletiler; müziğin dönüşümü, kültürel ve toplumsal alt yapısı tartışmaları üzerinden, İlhan’ın kursiyerlere bir hediyesi olarak sunulacaktır.


Gün:
Pazartesi
Saat: 19.30 – 21.30
Süre: 8 Hafta

Katılım Bedeli
Üye:550 TL
Misafir:650 TL

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
kurs@bumed.org.tr / 212 - 359 5813

Eğitmen: Haluk Tolga İlhan 
Ruhi Su’nun şan hocası olan Apollo Granforte’nin şan ekolünü ülkemizde devam ettiren,   Amerika’da Opera Reading Club of Hollywood yarışmasında en iyi tenor ödülü alan ve Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından olan Haluk Tolga İlhan, Bilkent Operası Opera Şan Bölümü mezunu. Sayısız müzikallerde ve operalarda başroller de dâhil olmak üzere rol alan İlhan, bu dönem sizlere profesyonel şan eğitimi sunuyor. Son dönem çalışmalarıyla uluslararası ve yerel basında adından sıkça bahsettiren İlhan’ın bazı röportajlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk