Conversations in English


İngilizcenizi kitaplardan hayata taşımak için sizleri ‘ Conversations in English - İngilizce Sohbetler ‘ sınıfımıza davet ediyoruz.

Bu kursu İngilizce konuşurken kendinizi rahat hissedeceğiniz zamana kadar beş'er haftalık bloklar halinde tekrar edebileceksiniz çünkü hiçbir ders saati bir ötekine benzemeyecek: konularımız ve sürecimiz, siz katılımcılarımız kadar farklı ve geniş yelpazeye sahip olacak; hep değişim içinde varolacak.

İngilizce hayatımızın her noktasına, az veya çok, girmiş durumda. Bir çoğumuz İngilizce bilmemize rağmen, nedeni ne olursa olsun, konuşurken çok da rahat değiliz. Kimimiz insan içinde konuşmaktan çekiniyoruz, kimimiz ingilizcemizin kuvvetli olmadığını düşünüyoruz; kimimizin eğitimi İngilizce konuşmamız için yetersiz kalabiliyor ama ortak nokta hep aynı : Günlük sohbetler biçiminde konuşarak yeterince pratik yapma şansımız veya fırsatımız yok ve bu da bizim kendimizi geliştirmemizi engelliyor.

BÜMED çatısı altında, yenilenen seminer ve toplantı salonlarımızda ingilizce sohbet eğitimleri ‘ Conversations in English ‘ işte tam da bu eksikliği gidermek için tasarlandı !

Aramızda sohbet ederek, herhangi bir konu başlığı olmadan, dersin içeriğini sohbetlerimiz sırasında kendiliğinden geliştirerek gidereceğiz; gündelik hayatta en çok üzerinde durulan konulardan yola çıkacağız.

Hedefimiz, sizi sosyal ve interaktif bir ortamda, her ders bir öncekine oranla daha rahat İngilizce sohbet eder hale getirebilmek...


Tarih: 24 Mayıs 2017
Saat: 19.00-22.00
Süre: 5 hafta
Gün: Çarşamba

Katılım Bedeli
Üye:750 TL
Misafir:950 TL

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
kurs@bumed.org.tr / 212 - 359 5813

Eğitmen
Gazi Mehmet Emin Adanalı '89, Boğaziçi Üniversitesi, Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri Edebiyatları Bölümü’nde öğretim görevlisidir; aynı üniversiteden Kimya Mühendisi çıkmış ve SFSU’da Finans üzerine M.B.A. yapmış olmasının ve 20 seneye yakın San Francisco şehrinde hayatını IT ve internet üzerine danışmanlık yaparak kazanmış olmasının kendisini buraya nasıl getirdiği hakkında pek bir fikri yoktur. Üç senedir içeriğini ve pedagojik yapısını kendi düzenlediği çizgi-roman teorisi, metodolojisi ve tarihçesi konulu iki ayrı ders yanında ayrıca ‘graphic novel’ sürecinde çizgi-romanın politik izdüşümlerini ve post-modern mitolojilerle bağlantılarını inceleyen iki ders ile birlikte toplam dört ayrı çizgi-roman dersi vermektedir; Türkiye’de akademi/üniversite seviyesinde Boğaziçi Üniversitesi çizgi-roman konusunda ders veren ilk ve tek üniversitedir.


 

 

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk