Mükemmel bir dil, eşsiz bir iletişim… TANGO

Hayatın metaforik bir ifadesi.. çok doğal, bazen yaşanan gerçekliğe bir karşı çıkış veya kendini yeniden gerçekleştirmenin biçimi...

Bireyselliği, iktidarı, tutkuyu, aşkı, bir olmayı, hüznü, neşeyi, paylaşmayı, hoşgörüyü, yani hayata dair çok şeyi barındırıyor içinde, ama ....

Tango, dans etme yeteneğine sahip olanların değil, herkesin dansı..

Tango, seyredenin değil, yapanın dansı.. 

Tarih    : 17 Kasım 2017
Gün      : Cuma
Süre     : 8 hafta
Saat     : 19:30-21:00 

Katılım Bedeli
Üye                 : 350 TL
Misafir            : 400 TL  

Eğitmen : Serdar SUNGAR

Serdar Sungar önceleri halk dansları ile ilgilendi, ODTÜ'de öğrencilik yıllarında Türk Halk Bilimi Topluluğunda ve Anadolu Üniversitesi'nde  dans eğitmenliği yaptı.

Ümit İris ile  Latin danslarına,  Metin Yazır ile Arjantin Tango'ya başladı ve Türkiye'de Arjantin Tango dansını başlatan ekipte yer aldı. 1997-2001 yıllarında Baila Tango Türkiye temsilciliğini ve eğitmenliğini yaptı. 

Serdar Sungar kurucu üyesi ve başkanı olduğu Tango Türk oluşumu bünyesinde dersler vermekte, 1999 yılından itibaren "Armada Milongası"nı, 2006 yılından itibaren “İstanbul Tango Ritual” adlı uluslar arası tango festivalini düzenlemeye devam etmektedir..

Türkiye Dans Sporları Federasyonu (TDSF) Eğitim kurulunda yer aldı, 1. ve 2. Kademe dersleri verdi. 2010 yılında kurulan Tango Eğitmenleri ve Okulları Derneği’nin  (TEO) kurucu başkanı ve üyesidir.

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk