Beden Perküsyonu

Enstrüman kullanmadan müzik yapmak, ritim icrası için bedeninizi kullanmak ister miydiniz? Beden perküsyonu ile müziğin farklı boyutlarını keşfedin!
Beden perküsyonu atölyesi ile hem ritim dünyasına merhaba diyebilir hem enstrüman kullanmadan müzik icra etmenin sınırlarını zorlayabilir, hem de atölyede öğrendiğiniz teorik ve uygulamaya dayalı yöntemlerle kendi grup çalışmalarınızda eğlenceli ısınma ve tanışma aktiviteleri tasarlayabilirsiniz

İçerik:
Teorik Arkaplan
Beden-müzik ilişkisi
Temel ritim bilgisi
Ritim kalıpları, ölçü ve notasyon
Beden perküsyonunun kullanım alanları

• Uygulama
Ritim icrası için temel egzersizler
Grup içi uyum ve senkronizasyon çalışmaları
Birbirini dinleme ve toplu icra çalışmaları
Solo performans çalışmaları

Tarih: 24 Eylül 2019
Gün:
Salı
Saat: 19.30 – 21.30
Süre: 4 hafta

Katılım Bedeli
Üye: 300 TL
Misafir: 400  TL

Eğitmen: Mesut Gökdai ‘11
Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünden mezun olan Mesut Gökdai, müziğe Boğaziçi Üniversitesi Folklor Kulübünde başlamış, kulüpte yürüttüğü perküsyon eğitmenliğini ve müzik çalışmalarını mezuniyet sonrasında da devam ettirmiştir. Boğaziçi Gösteri Sanatları Topluluğu üyesi olan eğitmenimiz 2012-2014 yılları arasında BGST bünyesinde KEKEÇA (Kendi Kendini Çal) ile birlikte beden müziği üzerine çalışmalar yapmıştır. Boğaziçi Üniversitesi’ni lise öğrencilerine tanıtmakla meşgul olan eğitmenimiz 2007 yılından bu yana çeşitli kurumlarda perküsyon eğitmenliği yapmakta, Kardeş Türküler konserlerinde icracı olarak yer almaktadır.

24 Eylül online ödeme için tıklayınız…
5 Kasım online ödeme için tıklayınız…
17 Aralık online ödeme için tıklayınız…
4 Şubat online ödeme için tıklayınız…
17 Mart online ödeme için tıklayınız…
28 Nisan online ödeme için tıklayınız…