Powerbuy

Powerbuy ile gündelik hayatınızdan büyük çaplı satın almalarınıza uzanan bir yelpazede ve sadece bize yani BÜMED üyelerine özel indirim fırsatları ile size “hayatınızda fark yaratacak” kazanç imkanı sunuyoruz.

Powerbuy nedir?Powerbuy grup indirimi alınmasını sağlayan bir sistemdir, sadece aidat borcu olmayan BÜMED üyeleri bu sistemden faydalanabilir.

Powerbuy sistemi otomobil, ev, dekorasyon, sigorta, okul gibi büyük alımlarda indirimli satın alma fırsatları sunar.

Sistemden yararlananların ihtiyaçlarına göre kampanyalar ve özel fırsatlar yaratılır.Powerbuy sistemi içindeki en önemli fırsatlardan biri de bir araya gelip oluşturacağımız gruplarla tek kalem ürünler için pazarlık gücü yaratarak indirimli ürünler almak. BÜMED üyelerinin toplu satın alma gücünü organize ederek herkes için kazançlı alışveriş imkanı yaratacak.

İşte bazı örnekler:

BP’de %4 indirim! Özel veya ticari araçlarınıza ayda kaç liralık yakıt aldığınızı düşünün, şimdi o rakamın %4’ünü alın ve 12 ile çarpın! İşte BÜMED üyesi olarak tek bir kalemde yıllık kazancınız… Bu fırsat

Üyelerimize ve yakınlarının tüm özel ve ticari taşıtlarına açıktır.

Yatırım mı yapacaksınız? Türkiye’nin en çok kazandıran emlak sektörüne ne dersiniz? Belki de kendiniz için ev alacaksınız. Türkiye’ nin önde gelen projelerinde BÜMED üyesi olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz…Bunlar sadece başlangıç, bu sayfaları takip ederek yeni Powerbuy kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.Detaylı bilgi için:

E-posta:bumed@bumed.org.tr